Відбір учасників Школи медіапродакшену онлайн-дебатів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
souspilnist

IMG_7634
Відбір учасників Школи медіапродакшену онлайн-дебатів

Фундація Суспільність та партнери запрошують регіональних журналістів, студентів шкіл журналістики та лідерів громадських організацій з усіх регіонів країни взяти участь у дводенному інтенсиві з виробництва дебатної онлайн-програми в Києві у співпраці з професійною телевізійною командою.

Школу організовує Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання «Детектор-Медіа». Учасники разом із фахівцями пройдуть шлях від теоретичних основ створення дебатної програми до реалізації вмінь на практиці, познайомляться з техніками зйомки та онлайн-трансляції, модерування, підготовки дебатних програм, а також просування проектів у соціальних мережах.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму: https://bit.ly/3gq5hNt, надіслати професійне CV та мотиваційне відео.

Заявки приймаються до 17 серпня 2020 року до 23:59.

Цей проект став можливим за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс “Я люблю своє місто”

Оголошено тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

Оголошено тендер на надання послуг з промоції відеоматеріалів на національному та місцевому телебаченні

Конкурс на закупівлю ноутбуків

Консультаційні послуги стейкхолдерам Республіки Білорусь щодо доступу до лікування ВІЛ

Останній набір на конкурс з протидії пандемії “Людяність та взаємодопомога”