DiXi Group шукає агенцію та/або експерта для створення сторінок Організації на ресурсі “Вікіпедія”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

тренінг менеджер телефон
DiXi Group шукає агенцію та/або експерта для створення сторінок Організації на ресурсі “Вікіпедія”

ГО «ДІКСІ ГРУП» шукає постачальника послуг зі створення сторінок DiXi Group у багатомовній онлайн-енциклопедії “Вікіпедія” в рамках проєкту  USAID “Прозорість енергетичного сектору”.

Обсяг послуг та очікувані результати:

  1. Обговорення цілей та завдань Організації щодо створення сторінок у багатомовній онлайн-енциклопедії “Вікіпедія” з відповідальним менеджером Організації;
  2. Розробка структури україномовної та англомовної версій сторінок Організації у “Вікіпедії” за результатами формування ТЗ замовника;
  3. Створення україномовної та англомовної версій сторінок Організації у “Вікіпедії”;
  4. Збір правок та рекомендацій щодо внесення змін до україномовної та/або англомовної версій сторінок  у “Вікіпедії” на вимогу замовника;
  5. Надання рекомендацій та інструментів для відповідального менеджера Організації щодо внесення подальших змін до сторінок за потреби.

Термін надання послуги – до 30 квітня 2024 року.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

  • Вартість надання послуг.
  • Досвід з виконання подібних послуг (очікувано: не менше 3-х років).
  • Приклади успішної співпраці з клієнтами (портфоліо).

Приклади співпраці з представниками громадського сектору та аналітичними центрами будуть перевагою.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.01.2024 р. № 4333-01, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 06 лютого 2024 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг - організація заходів

6000$ на інституційний розвиток: конкурс на отримання гранту

Конкурс на відбір консультантів/ок з проведення дослідження

Тендер на аварійно-відновлювальний ремонт багатоквартирного будинку у м.Харків

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області