DiXi Group оголошує конкурс на закупівлю обладнання для відеоконференцій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

PIC
DiXi Group оголошує конкурс на закупівлю обладнання для відеоконференцій

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на обрання постачальника обладнання для покращення якості відеоконференцій.

Мета закупівлі – покращити аудіо- та відеозв’язок під час конференцій та вебінарів (здебільшого проведених у Zoom). Послуги постачальника включатимуть надання обладнання та його встановлення.

Серед обладнання має бути:

 • поворотна PTZ-камера з зумом для великих кімнат переговорів і автонаведенням на спікера, з кутом огляду по горизонталі не менше за 140°, яка працює автоматично й не потребує постійного настроювання та керування під час заходу
 • набір портативних USB-спікерфонів або бездротових спікерфонів для великих кімнат переговорів (до 20 людей)
 • ноутбук, до якого підключатиметься вищезазначене обладнання, з усіма встановленим драйверами, програмним забезпеченням, необхідним для подальшої роботи
 • всі необхідні кабелі.

Обладнання буде розміщено в офісному приміщенні (до 20 людей) і має бути синхронізовано з Zoom (бажано, щоб воно також було синхронізовано з Microsoft Teams та Skype for Business). Воно має бути з підтримкою HD-відео та аудіо для відеоконференцій через комп’ютер і для трансляції потокового відео через Facebook та YouTube. Камера має знаходитися на невеликій відстані від спікерів (не більше за декілька метрів).

Обладнання повинно легко встановлюватися, не потребуючи додаткових програм чи залучення технічного фахівця під час проведення онлайн-івентів.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Технічні характеристики обладнання та його відповідність вищезазначеним особливостям.
 • Наявність гарантії від виробника та постачальника.
 • Терміни постачання обладнання.
 • Загальна вартість обладнання та його встановлення.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Перелік обладнання з зазначенням технічних характеристик.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог (в гривнях без ПДВ).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 0грудня 2020 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Навчальна програма "Написання та візуалізація політик на основі даних"

Набір на тренінг з фандрейзингу та фінансової сталості для ІГС

Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств: Розширено географію

Конкурс «Молодіжна столиця України»

Конкурс на одержання субгранту "Програма "МІНІ-MBA для жінок-фермерів/підприємців"

Продовжено до 24.01.21! ФСЄ шукає оцінювача для проміжного оцінювання проєкту з СШП