ДІКСІ ГРУП шукає технічного асистента

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
viktorv80

тендер tender
ДІКСІ ГРУП шукає технічного асистента

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП»

оголошує конкурс постачальників на надання послуг технічної обробки даних та їх переведення у формат відкритих даних для подальшого використання на онлайн-карті енергетичного сектору України (http://map.ua-energy.org/) в рамках проекту USAID «Прозора енергетика»

Обсяг послуг та очікувані результати:

 • розпізнавання інформації з фото- і скан-копій документів та переведення (оцифрування) їх у формат машиночитний формат: для тексту – в doc(x), для табличних даних – в xls(x) або csv у формі відкритих даних;
 • адаптація табличних даних у xls(x) до форми відкритих даних;
 • вичитка адаптованих даних на предмет допущених механічних помилок (пропущені розділові знаки, дефекти при оцифруванні даних, тощо)
 • технічне доопрацювання машиночитних даних, наприклад, формування об’єднаних наборів даних на основі існуючих, додавання в набори нових даних, тощо;
 • надання технічних консультацій команді проекту, виконання інших дотичних технічних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

Термін надання послуг:

до  6 місяців

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • Вартість надання послуг;
 • Наявність досвіду роботи у MS Excel, інших процесорах електронних таблиць, досвід роботи з програмним забезпеченням з оптичного розпізнавання;
 • Наявність рекомендацій;

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків;
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 31 травня 2018 року за адресою: [email protected] Чорниш Віктор.

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

01021, м. Київ, вул. Інститутська 18А, оф.3

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Стартувала третя хвиля набору депутатів ОТГ на семінари з актуальних питань депутатської діяльності

Конкурс на посаду менеджера з організації консультаційних послуг у сфері розвитку енергетичного сектору

Світовий конкурс есеїв - Якою має бути освіта?

Тендер щодо послуг страхового брокера

Klitschko Foundation оголошує про початок набору на Стажування 9.0

Конкурс на закупівлю системи електронного голосування з меблями для міської ради м. Сватове