ДІКСІ ГРУП шукає технічного асистента

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
viktorv80

тендер tender
ДІКСІ ГРУП шукає технічного асистента

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП»

оголошує конкурс постачальників на надання послуг технічної обробки даних та їх переведення у формат відкритих даних для подальшого використання на онлайн-карті енергетичного сектору України (http://map.ua-energy.org/) в рамках проекту USAID «Прозора енергетика»

Обсяг послуг та очікувані результати:

 • розпізнавання інформації з фото- і скан-копій документів та переведення (оцифрування) їх у формат машиночитний формат: для тексту – в doc(x), для табличних даних – в xls(x) або csv у формі відкритих даних;
 • адаптація табличних даних у xls(x) до форми відкритих даних;
 • вичитка адаптованих даних на предмет допущених механічних помилок (пропущені розділові знаки, дефекти при оцифруванні даних, тощо)
 • технічне доопрацювання машиночитних даних, наприклад, формування об’єднаних наборів даних на основі існуючих, додавання в набори нових даних, тощо;
 • надання технічних консультацій команді проекту, виконання інших дотичних технічних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

Термін надання послуг:

до  6 місяців

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • Вартість надання послуг;
 • Наявність досвіду роботи у MS Excel, інших процесорах електронних таблиць, досвід роботи з програмним забезпеченням з оптичного розпізнавання;
 • Наявність рекомендацій;

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків;
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 31 травня 2018 року за адресою: [email protected] Чорниш Віктор.

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

01021, м. Київ, вул. Інститутська 18А, оф.3

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів

Конкурс з відбору учасників для участі в 4-денній навчальній поїздці