Digital Democracy Lab (Київ-Берлін)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
mariia.shnyrkova

dlab
Digital Democracy Lab (Київ-Берлін)

Digital Democracy Lab – навчальна програма для адептів цифрової демократії, що проходитиме у Києві та Берліні. Програма – це серія тренінгів та воркшопів, що допоможуть 15 наймотивованішим учасникам розвинути свої ідеї в сфері антикорупції, розслідувальної журналістики, залучення громадян, контролю влади, використання відкритих даних та не тільки.

Окей, а навіщо взагалі програма?

Сформувати нетворк інноваторів у сфері цифрової демократії, створити простір для обміну досвідом та тестування ідей. Навіть тих, про які зазвичай кажуть “це ніколи не спрацює”.

Хочу стати учасником, що на мене очікує?

Програма розпочнеться серією воркшопів у Берліні, згодом учасники продовжать навчання у Києві на офлайн-тренінгах та онлайн-зустрічах. Учасники працюватимуть з закордонними та українськими практиками та менторами. Тематичні блоки: від формування ідеї (дизайн-мислення) до тестування проекту (краштести). Загальна тривалість програми – 4 місяці (травень-вересень). Усі логістичні витрати покривають організатори.

Що я отримаю від DLab?

Не лише цінні знання, фідбек від німецький колег та дорожню карту розвитку своего проекту, а й нагоду представити ідею потенційним партнерам у фіналі програми.

Дізнатися більше на сайті програми: http://bit.ly/dlabprogramdetails
Подавайте заявку на участь до 22 квітня: http://bit.ly/digitaldemocracylab

Проект є спільною ініціативою німецької організації betterplace lab, 1991 Civic Tech Center та 1991 Open Data Incubator.


Останні публікації цього розділу:

Соціологічне опитування власників земельних ділянок, дослідження по адміністративних процедурах, оцінка рівня корупції та опитування жителів об’єднаних територівльних громад (ОТГ) щодо їх активної участі у житті громади

Тендер на закупівлю комп'ютерної техніки

Конкурс для громад на отримання грантів з підвищення енергоефективності

Конкурс постачальників послуг з усного синхронного перекладу на 2020 рік

Аналіз та розробка нормативних документів щодо легалізації зареєстрованого цивільного партнерства

Навчальна поїздка до Словаччини для освітян з малих та середніх міст