Cертифікатний курс “Турбота про психічне здоровʼя в організаціях громадянського суспільства”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
sashakostiuchenko

rehc
Cертифікатний курс “Турбота про психічне здоровʼя в організаціях громадянського суспільства”

Інститут лідерства та управління УКУ в межах проєкту “На хмарі”, що реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” розпочинає реєстрацію на безкоштовний сертифікатний курс “Турбота про психічне здоровʼя в організаціях громадянського суспільства”.

Ми розуміємо, як важливо в сучасних умовах забезпечити сталу роботу громадського сектору задля подолання наслідків воєнних дій, підтримки армії та відновлення країни. Ми повинні сьогодні зосередитись на організації системних програм  з попередження вигорання в організаціях та турботи про психічне здоров’я членів їх команд. 

Запрошуємо керівників і менеджерів ОГС зрозуміти вплив, отримати знання та навички щодо підтримки психічного здоров’я в організації, психологічної життєстійкості та здобути вміння реагувати на виклики й труднощі, що постають у час війни.

Протягом 4-рьох модулів ми разом з психологами, психотерапевтами з досвідом роботи в HR-сфері та акредитованими викладачами методу когнітивно-поведінкової терапії:

  •  отримаємо комплексну інформацію щодо розробки системних програм турботи про ментальне здоров’я в організації. Як готувати план дій та втілювати його? Як оцінювати ефективність?
  • розроблятимемо системні стратегії добробуту, управління стресом і формування стійкості на робочому місці;
  • ознайомимося з найкращими практиками для превенції психічних розладів в команді;
  • розвиватимемо робоче середовище , яке сприятиме особистому та груповому здоров’ю та щастю;
  • ознайомимось з  інструментами, що можуть допомогти вибудувати взаєморозуміння та довіру в команді, сприяти продуктивному розв’язанню конфліктів;
  • здобуватимемо навички стрес-менеджменту для себе та своєї команди та будемо розвивати індивідуальні та організаційні практики протидії вигоранню;
  • навчимось надавати ефективну підтримку іншим, одночасно піклуючись про власне благополуччя.

Структура курсу:

Курс складатиметься з 4 модулів – 3 онлайн та 1 офлайн. Загалом 120 годин аудиторної та самостійної роботи. Останній відбудеться в серпні наживо на кампусі Українського католицького університету.

I модуль – 31.05-01.06 online
II модуль – 14.06-15.06 online
III модуль – 12.07-13.07 online
IV модуль – 02.08-03.08 наживо м. Львів

Для кого цей курс:

керівники організацій;

менеджери ОГС, які цікавляться темою та готові працювати над розробкою системних програми турботи про психологічне здоров’я в організації.

Як взяти участь:

Щоб подати заявку на участь потрібно заповнити форму за посиланням

Реєстрація триватиме до 28 квітня 23:59, а вже 2 травня комісія оголосить результати відбору на вказану в заявці електронну пошту. Кількість місць в першому наборі на курс обмежена, тому поспішіть реєструватись.

Завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження” навчання на цьому сертифікатному курсі безкоштовна. Наголошуємо, що організатори покривають витрати на проживання та харчування в рамках останнього модулю курсу, що відбудеться наживо у Львові.


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь