Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною» (Одеса, 12-13 грудня 2017р.)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Strategyod

23316780_1961128224108102_5415744999586502280_n
Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною» (Одеса, 12-13 грудня 2017р.)

12-13 грудня 2017 року в Одесі відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною» та зустрічі (співбесіди) з представниками Програми «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»), ініційованої Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини. Організатори заходу – Товариство з міжнародного співробітництва «GIZ» (ФРН) і Міжнародна асоціація «Євростратегія» (Україна, Одеса).

Запрошуємо підприємців Одеської області, зацікавлених стати учасниками Програми та розпочати співпрацю з Німеччиною.

Бізнес-майстерня передбачає можливість для кожного учасника докладніше дізнатися про програму «Fit for partnership with Germany», про бар’єри виходу і роботи на зовнішніх ринках Німеччини, а також про те, чого очікують німецькі підприємці від своїх партнерів. Крім того, учасникам надається можливість взяти участь в майстер-класах з підготовки та презентації проектів для німецьких партнерів і пройти співбесіду з представниками Програми.

За результатами співбесід буде сформована група для місячного стажування в Німеччині (за рахунок німецької сторони).

Вимоги до учасників: керівники середньої і вищої ланки (досвід роботи на керівній посаді в сфері економіки і підприємництва мінімум 2 роки), вища освіта, володіння розмовною англійською мовою (для керівників та топ-менеджерів сільськогосподарських підприємств є можливість стажування російською мовою), зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Напрямки:

- економічна кооперація (без галузевої специфіки)
- економічна кооперація у сфері енергоефективності;
- економічна кооперація в секторі охорони здоров’я;
- економічна кооперація в аграрному секторі.

Щоб стати учасником Програми, потрібно заповнити аплікаційну форму та до 27 листопада 2017 року надіслати її за адресою [email protected] Кількість учасників обмежена.

За додатковою інформацією щодо участі у бізнес-майстерні та Програмі стажування просимо звертатися до МА “Євростратегія” за тел. (048) 771-79-55 або на адресу [email protected]mail.com.

Реєстрація

Головний сайт проекту GIZ

Будемо раді бачити Вас на нашому заході!


Останні публікації цього розділу:

ОПОРА оголошує тендер на організацію 48 тренінгів у всіх областях України

Стажування «Інституції оточення бізнесу та розвитку територій: український досвід та успішні моделі»

Тендер на проведення соціологічного опитування керівників та власників середнього бізнесу, щодо ефективності діяльності організацій

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ