Бізнес-акселератор для зміцнення економіки України

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SILab

Impact Business/Imapct Force/SILab Ukraine
Бізнес-акселератор для зміцнення економіки України

Українські громадські організації Impact Force та SILab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, а також інших численних українських та міжнародних партнерів запускає бізнес-акселератор Impact Business для українських підприємців, які прагнуть долучитися до відновлення найбільш постраждалих від конфлікту галузей економіки України.

Мета проєкту – створити потужну екосистему, яка заохочуватиме більше підприємств реінвестувати прибутки в створення позитивних соціальних змін, а також сприяти розвитку економіки в післявоєнній Україні з оціночним збільшенням ВВП країни на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

Impact Business, презентована під час дискусії «Рух соціальних інновацій як ключ до справедливого, сталого та рівноправного відновлення України» в Давосі на Всесвітньому економічному форумі 17 січня.

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі, охороні здоров’я, кібербезпеці та інших галузях.

Учасники отримають: 

  1. доступ до живих лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на включення соціального впливу у свою стратегію, 
  2. консультативну підтримку від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів,
  3. доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.   

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку до 20 000 євро на команду.

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту “Collaborate for Impact”, який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Дедлайн подачі заявки: 17 лютого, подавате заявку тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі мультифункціональних пристріїв (БФП)

ІРРП оголошує тендер на проведення фінансового авдиту

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі будівельних матеріалів для гуртожитку Сільського споживчого товариства "ТГДСБ ЧОРНОБИЛЬ" м. Березань Київської області

Тендер на закупівлю дитячих крісел для автомобілей з метою підтримки безпеки клієнтів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Тендер на закупівлю силових трансформаторів

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі: «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи»