Безкоштовні коуч-сесії для керівників(ць) громадських організацій та соцпідприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiya Golub

для фб прямоктні (1)
Безкоштовні коуч-сесії для керівників(ць) громадських організацій та соцпідприємств

В межах спільного проєкту Pro Bono Club Ukraine та ICF Ukraine «Коучинг для громадського сектору» громадські організації та соціальні підприємства можуть отримати три коуч-сесії для пропрацювання стратегічного погляду організації на 2022-й рік. Подавайте заявку за посиланням до 9-го лютого.

Участь в конкурсі можуть взяти керівники(ці) та проєктні менеджери(ки) громадських організацій та соціальних підприємств. Протягом сесій разом з сертифікованими коучами ICF ви попрацюєте над темою «Стратегічний погляд на розвиток організації у 2022 році».

Відбирати організації будемо на конкурсній основі. Чітко формулюйте ваш запит та мотивацію. Результати відбору повідомимо 14-го лютого. Час та дата сесій буде узгоджуватись індивідуально між організацією та коучем. Всі сесії необхідно отримати до 14-го березня.

Спробуйте коучинг для розвитку вашої організації. Подавайтесь за посиланням до 9-го лютого включно. 

Коучі проводять сесії на pro bono основі (інтелектуальне волонтерство задля суспільного блага). Саме тому представники та представниці громадського сектору можуть отримати їх безкоштовно.

Про ICF

ICF (INTERNATIONAL COACHING FEDERATION) найбільша глобальна професійна спільнота коучів, яка нараховує понад  50 000 членів в 150 країнах, в тому числі понад 30 000 сертифікованих коучів

Своєю метою ICF бачить просування професії коуча через встановлення високих стандартів, проведення незалежного асесменту, побудова мережі підготовлених фахівців-коучів

ICF UKRAINE діє в Україні з травня 2017 року, має статус громадської організації

219 членів (січень 2022)

4-те за кількістю членів відділення ICF у Східній Європі (із 26 відділень у регіоні)


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на участь у навчанні «Стабілізація та розвиток МЕРЕЖ/СПІЛЬНОТ/ОРГАНІЗАЦІЙ через використання інструментів організаційного коучингу»

Школа адвокації 7.0 Центру демократії та верховенства права

Конкурсі грантів, в рамках проекту “Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення”

Тендер на розроблення вебдизайну

Тендер на закупівлю IT-обладнання та програмного забезпечення для дата-центру НЕК «Укренерго»

Літній SD Campus