BAZHAN residency — для всіх, хто працює з поезією. Відкрито набір

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NadiaKuryliak

1080x1080
BAZHAN residency — для всіх, хто працює з поезією. Відкрито набір

 Громадська організація «TRANSLATORIUM» започатковує BAZHAN residency — резиденцію для всіх, хто працює з поезією. Проєкт триватиме з червня по вересень 2023 року у Кам’янці-Подільському. 

Учасники й учасниці, які пройдуть конкурсний відбір, матимуть змогу провести два тижні в затишній квартирі в старій частині міста та працювати над власними поетичними проєктами. Це може бути написання поезії, робота над укладанням поетичної збірки, переклад поезії або робота над поетичним перформансом. Організатори забезпечують учасників добовими.

Резиденцію названо на честь відомого українського поета-футуриста і перекладача Миколи Бажана, який народився в Кам’янці-Подільському. 

«Поламаний радянським режимом, Бажан пережив розстріляне відродження, та навряд почувався при цьому по-справжньому живим. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни Росії проти України, нам як ніколи важливо по клаптиках перезбирувати цю пам’ять і переусвідомлювати літературні процеси в контексті політичному й постколоніальному», — кураторка резиденції Таня Родіонова.

Прийом заявок на червень-липень відкрито до 25 травня включно. Для участі необхідно заповнити заявку: http://surl.li/hasxe

Перевага при відборі надаватиметься аплікант(к)ам з міст і регіонів, які найбільше постраждали від війни. Однак ця умова не обов’язкова. Усього на основі заявок і мотиваційних листів буде відібрано 4 учасників/ць на перші два місяці роботи резиденції. Другий набір буде оголошено в липні.

Докладніше читайте на офіційному сайті TRANSLATORIUM та на сторінці резиденції в Facebook.  

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся за електронною адресою: [email protected].

Проєкт реалізується за підтримки Versopolis і фінансується програмою Європейського Союзу «Креативна Європа».


Останні публікації цього розділу:

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги дизайну

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги перекладу

Закупівля послуг зі страхування

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного агентства для супроводу проєкту з навчання водійок муніципального транспорту

Конкурс на відбір постачальника з комплексних логістичних послуг

Конкурс пропозицій на постачання обладнання для МТ