Аспен Інститут Київ розпочинає Програму “Людина, сім’я і суспільство”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


448683158_760943232919915_8424431597339976980_n
Аспен Інститут Київ розпочинає Програму “Людина, сім’я і суспільство”

Повномасштабна війна, демографічні, соціальні та економічні загрози, тимчасове вимушене переселення призводить до значної трансформації поняття сімʼї та родинних звʼязків. Заради сталого розвитку країна має адаптуватися до нових реалій, вирішувати виклики і будувати власне майбутнє.

Аспен Інститут Київ за ініціативи Офісу Президента України, Міністерства соціальної політики України, Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розпочинає Програму “Людина, сім’я і суспільство”. Її мета — створити платформу для обговорення поняття сімʼї, основних тенденцій, причин трансформації, викликів та перспектив розвитку сімейних стосунків в Україні. Під час семінарів, у спільному діалозі, учасники та учасниці зможуть обговорити потенційні вектори сімейної політики.

У рамках програми до кінця 2024 року Інститут проведе три триденні семінари “Сім’я: концепція, принципи і політика”.

До участі запрошуємо представників та представниць державних органів, які уповноважені на розробку та реалізацію сімейної політики, органів місцевого самоврядування, громадських, благодійних та міжнародних організацій, бізнесу, медіа, експертів та експерток, дотичних до тематики заходу.

Подати заявку можна за посиланням.

Дати семінарів:

  • 2 – 4 серпня
  • 11-13 жовтня (дати погоджуються).
  • 6-8 грудня (дати погоджуються).

Місце проведення: готельний комплекс у Київській області.

Будь ласка, під час заповнення заявки оберіть бажану дату. Кінцевий термін подачі заявки 30 червня 2024 р.

Обговорення проходитиме на основі текстів класичних і сучасних мислителів та мислительок, дослідників та дослідниць, які слугуватимуть підґрунтям для діалогу. Разом учасники, які представлятимуть різні виміри і перспективи поняття сім’ї та сімейної політики, напрацьовуватимуть стратегії та рекомендації, які врахують глобальні тенденції та змінені потреби сучасних українських сімей.

Під час семінарів учасниками будуть розглянуті такі теми: 

  • Еволюція поняття сім’ї у світовому та українському суспільстві: сучасні тенденції та виклики, з якими стикаються сім’ї в Україні. 
  • Роль сім’ї в сучасному українському суспільстві: соціальні, економічні та культурні функції сім’ї в Україні. 
  • Сучасні виклики для сімейних стосунків: війна та воєнний стан, демографічні зміни, міграція, економічна нестабільність, зміна гендерних ролей та їх вплив на сімейне життя. Можливі шляхи адаптації сімейної політики до цих викликів.
  • Перспективи розвитку сімейної політики в Україні: визначення стратегічних напрямів розвитку сімейної політики. Способи залучення та участі громадянського суспільства, держави та приватного сектору у формуванні та реалізації цієї політики.

Коло учасників та учасниць буде сформовано з урахуванням гендерного балансу, регіонального представництва, сфер діяльності за принципом представлення різних зацікавлених сторін. 

Програма “Людина, сім’я і суспільство реалізується Аспен Інститутом Київ за ініціативи Офісу Президента України, Міністерства соціальної політики України, Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

 


Останні публікації цього розділу:

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання