Академія гендерно орієнтованого управління громадами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс (8)
Академія гендерно орієнтованого управління громадами

НДІ продовжує конкурс на участь в Академії гендерно орієнтованого управління громадами до 16 лютого 2020 року у зв’язку із великим запитом на продовження терміну прийому заявок. 

Академія гендерно орієнтованого управління громадами – це навчальний курс для представників ОТГ, які впроваджують або прагнуть впроваджувати у своїй діяльності гендерно орієнтований підхід. Навчальний курс розроблений з метою посилення потенціалу об’єднаних територіальних громад з питань гендерно орієнтованого планування та бюджетування. 

В рамках програми учасники Академії отримають теоретичні знання з гендерно орієнтованого управління та практичний досвід  впровадження гендерних бюджетних ініціатив у своїх ОТГ.

Програма розроблена Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) та БЮРО гендерних стратегій і бюджетування в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)*. 

Період впровадження навчальної програми: лютий – листопад 2020 р. Програма складається з чотирьох тренінгових сесій та практичної роботи в громадах.

Орієнтовна дата проведення першої сесії Академії: 25-27 березня 2020 р.

Мета Академії

Підвищити компетентність та посилити експертний потенціал представників органів місцевого самоврядування, спеціалістів з місцевого розвитку та гендерних експертів з питань гендерно орієнтованого управління громадами.

Завдання Академії

Набуття учасниками теоретичних знань та практичних навичок у галузі гендерно орієнтованого планування та бюджетування, які можуть бути застосовані ними у розробці та реалізації місцевих політик та програм.

Очікувані результати Академії

Участь в Академії надасть учасникам/учасницям інструменти та керівні принципи інтеграції гендерних аспектів у планування і бюджетування на місцевому рівні, зокрема у стратегічні та програмні документи громад, серед яких особлива увага буде приділятися цільовим та бюджетним програмам.

Можливості для ОТГ:

 • Формування компетенцій у співробітників ОТГ у галузі гендерно орієнтованого планування та бюджетування;
 • Впровадження у громаді обраної моделі інституалізації гендерної рівності на рівні громад, підтримка у розробці документів, програм, супровід експертів;
 • Підтримка  НДІ у впровадженні гендерної бюджетної ініціативи; 
 • Проведення оцінювання стану гендерної рівності (за допомогою Інструментарію для вимірювання гендерної рівності на місцевому рівні НДІ);
 • Обмін досвідом та кращими практиками.
Сертифікати

Учасники, які успішно завершили навчання та впровадили гендерні бюджетні ініціативи, зможуть отримати сертифікати учасника/ці Академії.

Кваліфікаційні вимоги

Для участі в Академії запрошуються представники гендерних бюджетних груп з числа громад-партнерів DOBRE, а також спеціалісти з місцевого розвитку та гендерні експерти.

Передбачається, що всі відібрані учасники/учасниці:

 • Володіють базовими знаннями з питань гендерної політики і ГОБ (в рамках навчальної програми НДІ та/або аналогічних програм);
 • Успішно завершили навчання в рамках онлайн курсу Prometheus «Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад», що підтверджується відповідним сертифікатом; 
 • Сертифікати про завершення офлайн та онлайн курсів, навчальних  програм з гендерних питань будуть перевагою.
Інші вимоги
 • Участь у навчальних подіях є обов’язковою;
 • Готовність навчатися в Академії з лютого 2020 року до листопада 2020 року;
 • Досвід роботи в своїх ОТГ і знання їхніх особливостей. 
Подання заявки

Учасники/учасниці Академії будуть відібрані на конкурсній основі. Для участі у конкурсі всі зацікавлені особи до 16 лютого 2020 р. мають надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected].  

Увага! Особи, які не є представниками громад-партнерів DOBRE мають також надати лист підтримки від партнерської громади, в межах якої планується впровадження обраної моделі інституалізації гендерної рівності на рівні громад та гендерної бюджетної ініціативи. 

За додатковою інформацією та у випадку запитань, звертайтеся до Христини Білої за телефоном +38 098 491 14 51 або пишіть на електронну адресу [email protected]

*Проект здійснюється у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю лікарських засобів

Тендер на проведення оцінки ефективності впровадження проєкту

Проведення тренінгу 24-26 квітня, Івано Франківська обл.

Запит на пропозицію REQ-KYV-24-0147 - Закупівля електромеханічних телескопічних спредерів

Онлайн-групи Empowering Woman in Rivne Region для жінок ВПО

Консультант/ка з адвокаційної діяльності