Адвокаційна майстерня про права жінок в місті Херсон

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Eliza

19702395_348338318916260_3775390056175994646_n
Адвокаційна майстерня про права жінок в місті Херсон

Запрошуємо мешканок Херсону та Херсонської області до участі в Адвокаційній майстерні про права жінок 27 – 30 жовтня 2018 року.

Майстерня має на меті підсилити спроможності місцевих активісток й допомогти зацікавленим жінкам, які тільки починають свій активістський шлях і зіштовхуються з певними труднощами у захисті своїх прав, побудові мережі солідарності та просуванні в адвокації на тему підтримки жертв ґендерно зумовленого насильства.

У місті Херсон є спільнота активних жінок, які попри труднощі об’єднуються у солідарній роботі для захисту свої прав. Так, приміром, вже рік у місті ведеться активна робота зі створення кризового центру для поcтраждалих від домашнього насильства. Це один з конкретних проявів відстоювання жінками своїх прав та проявів солідарності з іншими жінками, які потребують допомоги в ситуації насильства. 

Через форум-театр й інші творчі методики протягом чотирьох днів Майстерні ми разом проаналізуємо що вже зроблено в місті для створення шелтеру для жінок, які пережили насильство, з якими труднощами стикаються активістки, як наявні законодавчі норми, а саме конвенція CEDAW, може підтримати активісток в адвокаційній роботі, і як ці проблеми можуть бути вирішені креативно та шляхом адвокації. 

На майстерні ми:

  •  розглянемо конкретні випадки, пов’язані з дискримінацією жінок і труднощами у забезпеченні підтримки жінкам, що постраждали від насильства;
  •  проаналізуємо, які закони можуть бути дотичні до цих форм дискримінації, зокрема, конвенція CEDAW і дотичні до неї законодавчі норми;
  •  підвищимо рівень знання учасниць про різні форми адвокації, в тому числі творчу адвокацію;
  •  сплануємо конкретні адвокаційні ініціативи з учасницями, які вони можуть реалізувати у своїх громадах;
  •  підготуємо акцію прямої дії, у форматі форум-театру, на тему створення інклюзивного шелтеру для жінок, постраждалих від насильства.

Ми будемо раді бачити жінок, небінарних людей, трансгендерних людей, людей з інвалідністю, лесбійок, людей різного віку, етнічного походження, політичних поглядів.

Учасницям з інших міст Херсонської області організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомісних номерах та харчування в місті Херсон на час проведення заходів.

Для участі заповніть анкету за посиланням до 17 жовтня включно.

Під час заходу працюватиме дитяча кімната.

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Олесі Архіпової: [email protected].

Майстерня реалізовується Громадським об’єднанням “Театр для діалогу” та ГО “Інша” в рамках проекту UN Women Ukraine “CEDAW в Дії”, за підтримки Уряду Канади. 

***
Ініціатива “Одна з нас” реалізовується ГО “Театр для діалогу” в рамках проекту ООН Жінки “CEDAW в Дії”, за підтримки Уряду Канада. ООН Жінки є структурою Організації Об’єднаних Націй, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав та можливостей жінок. 

Ми працюємо з жінками по всій Україні вже три роки, за цей час нам вдалося представити досвід українських жінок, які відчули на собі збройний конфлікт, не тільки народним депутаткам та Міністрові з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, але також виконавчій директорці глобального офісу ООН Жінки Фумзіле Мламбо-Нгкуці під час її унікального візиту до України. 

Більше про заходи та діяльність організації ви знайдете на сайті – http://tdd.org.ua/ та сторінці у Facebook.


Останні публікації цього розділу:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: грант на перегляд законопроектів економічного спрямування, що застрягли у Верховній Раді України

Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Тендер для проведення медіа моніторингу висвітлення діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини

Тендер на закупівлю послуг із будівництва багатофункціонального спортивного майданчику у Байковецькій ОТГ

Тендер аудиту проекту «Розуміти Україну: популяризація голосів українських інтелектуалів у світі»

Гранти від NESEHNUTІ для активістів Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей