Системне управління: досвід бізнесу для благодійності

Системне управління організаціями дозволяє бути ефективними у власній діяльності шляхом вибору пріоритетів та стратегій, побудови потужної команди, структури та взаємодії із зовнішнім середовищем.

Практика свідчить, що неприбуткові організації потребують іноді навіть більш складної моделі стратегічного управління, ніж комерційні.

Чому так – бо модель розвитку НУО має орієнтуватися на досягнення множинних цілей, що складно піддаються формалізації. А системні соціальні програми потребують не менш ретельного планування та реалізації, ніж окремі бізнес-стратегії.

Питання для обговорення:

– В чому полягає парадигма системного управління організацією? Які основні складові даного підходу? Коли та як він застосовується на практиці?

– Як обрати найбільш сприятливу модель управління неприбутковою організацією? Які фактори слід брати до уваги? В чому особливість управління неприбутковими організаціями?

– Як системно підходити до планування та реалізації довгострокових соціальних програм/проектів? Чи всі організації готові до системних програм? Які основні умови стійкості таких ініціатив і як з ними працювати?

Експерти:

Едуард МАЛЬЦЕВ, МВА, заступник декана з досліджень та розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи, kmbs

Вікторія ГРИБ, керівник сталого розитку ДТЕК

Ірина ПЕДЬ, професор кафедри міжнародних фінансів КНТЕУ, директор ТОВ «Експерт Консалтинг»

Сесія відбулася під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ».


Останні публікації цього розділу:

Декларації про партисипацію: чи є місце громадській участі у плануванні міського розвитку?

Децентралізація: чи буде продовження реформи?

ProstirTalks: Як через комунікацію знаходити довгочасний win-win?

Павло Шеремета. Ідеї та рішення для успішних громад

Ірина Соловей. Ідеї та рішення для успішних громад

Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад