ООН Жінки запрошує долучитися до визначення пріоритетів сталого розвитку для України

ООН Жінки запрошує Вас долучитися до визначення пріоритетів сталого розвитку Вашої області та забезпечити інтеграцію гендерної перспективи! Цілі сталого розвитку – це глобальна програма, яка ...

ООН Жінки запрошує Вас долучитися до визначення пріоритетів сталого розвитку області
ООН Жінки запрошує долучитися до визначення пріоритетів сталого розвитку для України

ООН Жінки запрошує Вас долучитися до визначення пріоритетів сталого розвитку Вашої області та забезпечити інтеграцію гендерної перспективи!

Цілі сталого розвитку – це глобальна програма, яка вступила в силу 1 січня 2016 р.

17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 р., прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 р.

Уряд України розпочав роботу з питань адаптації ЦСР та їх завдань до національного контексту. Заплановано здійснення низки консультаційних заходів для обговорення національних завдань ЦСР з громадськістю та експертною спільнотою, у тому числі на обласному рівні, що забезпечить дотримання принципів прозорості та відкритості у процесах планування та прийняття рішень.

Обласні державні адміністрації та ООН в Україні проводитимуть обласні консультації щодо визначення Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) для України на період до 2030 р. у таких містах:

– Дніпро (20 липня)

– Суми (27 липня)

– Житомир (дата уточнюється)

– Запоріжжя (5 серпня)

– Тернопіль (9-10 серпня)

– Луцьк (17 серпня)

– Черкаси (19 серпня)

– Маріуполь (2 вересня)

– Ужгород (6-7 вересня)

– Херсон (дата уточнюється).

Консультації мають на меті обговорення стратегічних напрямів довгострокового розвитку у розрізі 17 ЦСР та 169 завдань. Результати обговорень пріоритетних завдань враховуватимуться у процесі розроблення Національної доповіді «Цілі Сталого Розвитку: Україна».

Учасники обласних консультацій розглянуть такі питання:

– Які Цілі Сталого Розвитку є найбільш важливими для України?

– Які Цілі Сталого Розвитку є пріоритетними для області? Наскільки реалістичним є їхнє досягнення?

– Яких заходів потрібно вжити, щоб реалізувати головні завдання Цілей Сталого Розвитку в області? Хто є головними учасниками цього процесу?

Беручи до уваги важливість питань рівності чоловіків і жінок та розширення прав і можливостей жінок і дівчаток, необхідно забезпечити інтеграцію гендерної перспективи в національний Порядок денний сталого розвитку до 2030 р.

Дуже важливо, щоб голоси гендерних адвокатів і жіночого руху були почуті на всіх рівнях. Просимо Вас та Ваших колег – гендерних експертів – долучитися до активної участі у цих консультаціях з метою адвокації гендерної перспективи в процес визначення пріоритетів ЦСР для Вашого регіону.

Додаткову інформацію можна отримати у Галини Мещерякової, Національного консультанту з питань гендерної рівності і ЦСР ООН Жінки в Україні, [email protected]

Джерело: Український Жіночий Фонд


Тематика публікації:                       

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році