Посібник КВУ щодо надання правової допомоги з питань ВПО

Для фахівців в сфері надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги підготовлено практичний посібник “Внутрішньо переміщені особи: безоплатна правова допомога та стратегічні справи”. ...

443е

ООО ВГО КВУ

Для фахівців в сфері надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги підготовлено практичний посібник “Внутрішньо переміщені особи: безоплатна правова допомога та стратегічні справи”. Посібник видано Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” в друкованому та електронному варіанті, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

Наразі більшість суб’єктів надання безоплатної правової допомоги потребують посилення своєї діяльності щодо питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Це торкається як специфіки правових проблем вимушених переселенців, так і особливостей надання безоплатної правової допомоги з питань ВПО, включаючи роботу зі стратегічними судовими справами.

Практичний ПОСІБНИК адресований правовим консультантам та адвокатам, які надають безоплатну правову допомогу та роз’яснює особливості надання такої допомоги з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Видання містить описання особливостей правового статусу внутрішньо переміщеної особи та основні правові проблеми ВПО з зазначенняи оптимальних шляхів їх вирішення, а також стандарти та алгоритм надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги ВПО. Окремим розділом описано питання ідентифікації та просування стратегічних справ як інструменту захисту прав внутрішньо переміщених осіб. В якості додатків наведено перелік основних нормативно-правових актів, що стосуються прав внутрішньо переміщених осіб, зразки юридичних документів та приклади позитивних судових рішень у справах ВПО.

Це видання здійснено в рамках ініціативи «Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука рівних можливостей», яка реалізується Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?