Права людини
15 Вер 2014
Права людини, Соціальний захист , Україна
Майже 40 тисяч жителів Сходу України вже повернулося додому
“Вперше за останні декілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення АТО. Мова йде про реверсне переміщення ... Детально
15 Вер 2014
Права людини , Крим, Україна
Заява МЗС України щодо проведення Російською Федерацією незаконних “виборів” у Криму
МЗС України рішуче засуджує проведення Російською Федерацією 14 вересня 2014 року так званих "виборів у Госсовєт" у тимчасово окупованій Автономній ... Детально
15 Вер 2014
Права людини, Правозахист , Крим
Кримська польова місія з прав людини підготувала Звіт про діяльність місії за липень-серпень 2014
Як відомо, Кримська польова місія здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об’єднання ... Детально
15 Вер 2014
Євроінтеграція, Права людини , Крим
Заява Кетрін Ештон щодо повідомлень про проведення місцевих «виборів» у Криму
Європейський Союз продовжує засуджувати незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь Російською Федерацією та не визнає цього. ... Детально
12 Вер 2014
Громадянське суспільство, Права людини, Правозахист , Крим, Росія, Україна
Заява громадських організацій щодо заборони виїзду кримським правозахисникам з території Російської Федерації
Учасники Мережі правових приймалень Криму та інші громадські організації стурбовані ситуацією, що пов’язана із затриманням та забороною виїзду з ... Детально
9 Вер 2014
Права людини, Правозахист , Росія, Україна
Саліл Шетті: Наша практика показує, що Росія підживлює конфлікт у східній Україні
Глобальний рух захисту прав людини Amnesty International визнав, що конфлікт в Україні є міжнародним. “На підставі супутникових знімків, зроблених в ... Детально
9 Вер 2014
Права людини , Україна
В СБУ відкрили “гарячу лінію” для звільнення заручників
Повідомляє прес-група Управління Служби безпеки України в Донецькій області, передає Еспресо.TV. Для звернення громадян відкрито цілодобову ... Детально
8 Вер 2014
Законодавство, Права людини, Правозахист , Україна
Терористи не зможуть заважати правосуддю в зоні АТО
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про здійснення правосуддя і кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної ... Детально
7 Вер 2014
Права людини, Правозахист , Росія, Україна
Докази воєнних злочинів та російського втручання у конфлікт на сході України
Українські військові підрозділи та сепаратистські угрупування є відповідальними за воєнні злочини, заявила сьогодні Amnesty International. ... Детально
5 Вер 2014
Громада і влада, Права людини , Україна
Розпочато кампанію моніторингу якості надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки МВС України
Через напружену ситуацію, що склалася в Україні, громадяни активно скуповують зброю, щоб захищати себе і свою сім’ю. Проте все ще залишаються ... Детально
4 Вер 2014
Громадянське суспільство, Права людини ,
Азербайджанські правозахисники просять підтримки у Святослава Вакарчука
Азербайджанські правозахисники звернулись до лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, який виступатиме наприкінці тижня в Азербайджані, із ... Детально
3 Вер 2014
Права людини ,
Правозахисники оновили список політв’язнів в Азербайджані: 98 людей
Список політв'язнів Азербайджану був оновлений в серпні 2014 року і включає в себе 98 випадків арешту журналістів і блогерів, правозахисників, ... Детально
3 Вер 2014
Права людини , Донецьк, Київ, Луганськ
Визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями
Сьогодні в Українському кризовому медіа-центрі відбулась прес-конференція на тему: "Визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями". Першим ... Детально
2 Вер 2014
Громадянське суспільство, Права людини , Україна
Ольга Веснянка: в наших спільних руках – не породжувати нові конфлікти, а добре жити разом
Останні інтерв’ю для Громадського Простору показали, що культура та освіта – це ті точки, з яких варто було б почати відбудову України. Ми попросили ... Детально
2 Вер 2014
Права людини, Соціальний захист , Україна
Конфлікт в Україні змушує все більше людей залишати свої оселі
Кількість осіб, переміщених у межах країни, зросла удвічі за останні три тижні. За оцінками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців ... Детально
1 Вер 2014
Права людини , Донецьк, Луганськ
Переговорники розповіли, як правильно добиватися звільнення полонених в зоні АТО
Для отримання максимуму шансів для звільнення полонених в зоні АТО, їх родичі повинні подати заяву про зникнення людини в СБУ, а номер цієї заяви — ... Детально
1 Вер 2014
Права людини , Росія, Україна
Коментар МЗС щодо Доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини
29 серпня Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) оприлюднило п‘яту Доповідь стосовно ситуації у галузі прав людини в Україні, ... Детально
29 Сер 2014
Нації та етнос, Права людини , Київ
Комуністи на рівні з нацистами винні у розпалюванні Другої світової війни – історики
Історики та правники за результатами круглого столу “Закляті друзі. Нацизм і комунізм у розпалюванні ІІ світової війни” ухвалили резолюцію, у якій ... Детально
29 Сер 2014
Громадянське суспільство, Права людини , Росія
Російські правозахисники звернулись до українців
Група російських правозахисників і громадських активістів розповсюдила звернення до народу України. Дорогі сестри і брати! В цей страшний ... Детально
27 Сер 2014
Вибори, Права людини , Крим
У Меджлісі знову закликали бойкотувати вибори
Меджліс кримськотатарського народу заявляє, що нинішня «влада» Криму продовжує масово порушувати права людини і права кримських татар. У зв’язку з ... Детально


Інші теми
COVID-19
PR
Євроінтеграція
ЄС
Інклюзія
Інструменти НУО
Інтернет і НУО
Агророзвиток
Адвокація
Бізнес
Благодійність
Війна
ВІЛ/СНІД
Вибори
Волонтерство
ВПО
Гендер
Гендерні питання
Громада і влада
Громадські ради
Громадський бюджет
Громадянське суспільство
Діти
Децентралізація
Довкілля
Донори
Екологія
Законодавство
Здоров’я
ЗМІ
Корупція
Культура
Люстрація
Міжсекторна дія
Місто
Медіа
Мистецтво
Молодь
Наука
Нації та етнос
Освіта
Політика
Польща-Україна
Права людини
Правозахист
Простір Миру
Регіональний розвиток
Реформи
Розвиток НУО
Світ реагує
Сила тилу/Відновлення
Соціальні послуги
Соціальна реклама
Соціальний захист
Соцпідприємництво
Технології
Туризм
Фандрайзинг
Церква