Студія жіночого лідерства Центру гендерної культури оголошує відбір жінок з активною жіночою позицією до участі у сертифікованій програмі за унікальною системою WenDo, яка полягає в посиленні позиції жінок, підвищенні почуття власної гідності і можливості захистити себе від фізичного, психічного, вербального, сексуального, економічного насилля.
Студія жіночого лідерства пропонує 5 безкоштовних шестигодинних тренінгів для розвитку лідерських якостей у Харкові:
- 2 суботні тренінги – 04.04 та 11.04 від українських тренерок з питань гендерної рівності, особливостей жіночого лідерства, викликів та перспектив .
- 1 триденний тренінг з 17.04, 18.04, 19.04 за участі білоруської тренерки за системою WenDo. У сфері фізичного самозахисту учасниці ознайомляться та вправлятимуться в різних техніках (блокування, звільнення та інше), завдяки чому зможуть зрозуміти власну силу, а також навчитися захищатись в небезпечних ситуаціях, використовуючи своє тіло і голос.
Додаткова інформація:
– витрати на проїзд до Харкова не відшкодовуються;
– під час тренінгів організатори забезпечують кава-брейки та обіди для учасниць;
– на час триденного тренінгу за системою WenDoдля учасниць з інших регіонівбудуть надані умови для проживання у Харкові на безкоштовній основі;
– сертифікат про проходження навчання надається за умови обов’язкової участі у всіх 5 тренінгах програми.
Якщо Ви бажаєте взяти участь у проєкті, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист з поміткою в темі «Лідерство» до 23 лютого 2020 р. включно на поштову скриньку [email protected]. У мотиваційному листі обов’язково зазначте, чому вас цікавлять тренінги з лідерства та система WenDo. Тим, хто пройшов відбір, буде надіслано лист електронною поштою до 15 березня.
У разі виникнення запитань – звертайтесь до координаторки Студії жіночого лідерства Анастасії Макаренко за телефоном або вказаною електронною поштою.