Побудова діалогів між громадою та владою: що є важливим для українських громад у воєнний та повоєнний час

Початок: 22.09.2023 о 10:00
Закінчення: 22.09.2023 о 13:00
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

ЛАБОРАТОРІЇ ТВОРЧОГО ДІАЛОГУ В ГРОМАДАХ
Побудова діалогів між громадою та владою: що є важливим для українських громад у воєнний та повоєнний час

Запрошуємо взяти участь у заключній конференції в рамках проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» на тему: “Побудова діалогів між громадою та владою: що є важливим для українських громад у воєнний та повоєнний час”, яка відбудеться 22 вересня у м.Київ. 

Проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” став однією із наймасштабніших ініціатив в Україні з початку війни у питанні впровадження діалогового підходу при обговореннях та прийнятті рішень на місцевому рівні.

232 діалогові зустрічі у 108 громадах України відбулися протягом 2023 року в рамках проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах”. Зустрічі були присвячені налагодженню конструктивних діалогів в громадах у часи війни, а також майбутнього громад у післявоєнний період. В обговореннях взяли участь як представники самоврядування громад регіонів, так і місцеві жителі, внутрішньо переміщені особи (ВПО), представники вразливих груп населення.

Під час заходу команда проєкту та представники громад поділяться своїм досвідом застосування діалогового підходу при обговорені відкритих та прихованих конфліктів, плануванні відбудови, реконструкції, оновлення з урахуванням інтересів різних зацікавлених сторін. Також учасники конференції обговорять перспективи використання діалогового підходу в ході відновлення і відбудови України, а саме в частині, що стосується конкретних територіальних громад.

Під час конференції буде презентовано посібник, який допоможе на рівні громади почати процес впровадження діалогового підходу, як простої та ефективної методики залучення мешканців до процесу ухвалення збалансованих рішень на місцевому рівні. Особливо ефективно заходи у форматі діалогів можуть застосовуватись при розробці регіональних та місцевих програм комплексного відновлення, а також програм підтримки та інтеграції ВПО. Використання принципу «нікого не залишити осторонь» під час діалогу допомагає зробити процес обговорень різних питань у громадах по-справжньому інклюзивними для кожного/кожної.

Детальна програма заходу за посиланням.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка заповніть форму.

 Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.