Онлайн-семінар. Сталість у складні часи: як громадським та культурним центрам вижити і жити

Початок: 21.12.2023 о 15:00
Закінчення: 21.12.2023 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

11_12 (1)
Онлайн-семінар. Сталість у складні часи: як громадським та культурним центрам вижити і жити

У четвер, 21 грудня, з 15:00 до 17:00 за київським часом запрошуємо на онлайн-семінар про сталість громадських і культурних центрів. Під час події ми говоритимемо про те, що входить у поняття «сталості», чи є відмінності у сталих підходах для громадських та бюджетних організацій, як планувати діяльність і враховувати ризики. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події матимуть можливість поставити свої питання і отримати на них відповіді.

Для того, щоби взяти участь події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/rRd5ojb2wZrybWwS8 

Спікерки:

  • Ольга Дятел, голова правління ГО «Інша Освіта». Співзасновниця агенції proto produkciia, галереї «Асортиментна кімната» в Івано-Франківську та резиденції «Хата-Майстерня» в Карпатах.
  • Ляна Мицько, директорка Львівського муніципального мистецького центру, засновниця ГО «Лінія Втечі». Спеціалізується на створенні просторів та подій для спільнототворення у місті.
  • Ірина Брунда, директорка Чортківської Публічної бібліотеки Чортківської міської ради, культурна менеджерка.
  • Ірина Озимок, керівниця Програми місцевого економічного розвитку WNISEF, засновниця Міжнародного саміту мерів.

Модераторка: Мар’яна Куземська, старша експертка з місцевого розвитку та партисипації Cedos.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/rRd5ojb2wZrybWwS8 

Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримують 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення – доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Кожна з громад отримала грант у розмірі 1 000 000 грн та менторську підтримку. Цей семінар є частиною публічної освітньої програми проєкту, що склається з 6 онлайн-зустрічей, присвячених різним важливим аспектам роботи громадських і культурних центрів у громадах.