Асинхронна онлайн-конференція: Ігри та ігрофікація для роботи з ВПО

Початок: 14.11.2022
Закінчення: 17.11.2022
Адреса: телеграм-група,
Місце: онлайн
ІПІД

Завершено

Перезміст_конференція
Асинхронна онлайн-конференція: Ігри та ігрофікація для роботи з ВПО

14—17 листопада відбудеться Асинхронна конференція, темою якої є використання ігор та ігрофікації для роботи з ВПО.

Платформа взаємодії: телеграм-група.

ЯКІ ТЕМИ БУДЕ РОЗКРИТО ПІД ЧАС КОНФЕРЕНЦІЇ?

  • Центр освіти дорослих як майданчик для інтеграції ВПО (на прикладі Полтавського ЦОД), спікерка: Ольга Стефанюк, керівниця проєкту «Центр освіти дорослих — середовище професійного та особистісного розвитку».
  • Як перетворити інтеграцію ВПО на системний проект з розвитку підприємницьких навичок (на прикладі«Абетки бізнесу» Самоорганізованого освітнього простору «СОУП Ізмаїл/Карітас Одеса УГКЦ»), спікери: Валентина Стойова, голова правління БФ «Агентство розвитку та інвестицій південного регіону», керівник проекту«Самоорганізований освітній простір м. Ізмаїл» (СОУП Ізмаїл), Юрій Берлінський, менеджер проекту СОУП Ізамїл.
  • Інтеграційні ігрові сесії в шелтері, де мешкають ВПО (на прикладі Івано-Франківська), спікерка: Олена Люклян, психологиня, психотерапевтка, волонтерка та адміністраторка шелтеру для ВПО.
  • Ключові результати проєкту «ПЕРЕЗМІСТ»: цифри, факти, напрацювання, спікерка: Марина Бакаєнко, менеджерка проєкту.
  • Використання ігрового підходу на базі освітніх установ.
  • Інші дотичні теми, що можуть з’явитися внаслідок дискусій.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО?

  •  Соціальним працівникам.
  • Представникам шелтерів.
  • Психологам та психотерапевтам.
  • Учителям, викладачам.
  • Представникам організацій, які втілюють проєкти для ВПО.
  • Тим, хто вже працює з ВПО, але шукає нові інструменти.
  • Тим, хто збирається працювати з ВПО.

ЧОМУ КОНФЕРЕНЦІЯ «АСИНХРОННА»?

Відключення електроенергії та нестабільність інтернет-з’єднання змушує шукати нові формати замість класичних кількагодинних онлайн-зустрічей в зумі. Саме тому конференція відбуватиметься протягом кількох днів за таким алгоритмом: якщо ви хочете взяти в ній участь — просто приєднайтеся до телеграм-чату конференції за посиланням: https://t.me/+xyS-ixkwiVhkY2Fi та слідкуйте за оголошеннями у чаті. Також можете доєднатися до події на фейсбуці.

14-го листопада ми розпочнемо Конференцію.
Щодня в чаті з’являтимуться відеопрезентації спікерів та статті про ігрофікацію для роботи з ВПО — ви зможете їх переглядати та за бажання писати запитання спікерам, обмінюватися думками та ідеями.
17-го листопада — останній день Конференції. Презентація онлайн-курсу «Мікрокваліфікація з інтеграції ВПО із використанням ігрових інструментів».

Приєднуйтеся до телеграм-чату Конференції, готуйте свої запитання та слідкуйте за оголошеннями!

____________________________________________

КОНТЕКСТ:

У рамках проєкту «ПЕРЕЗМІСТ — Нові соціальні зв’язки, нові життєві сенси, нова робота для тих, хто все це втратив через війну» протягом червня-жовтня 2022 року ГО «ІПІД» разом із учасниками проєкту перевіряли гіпотезу про те, що ігровий підхід може допомагати людям, які були змушені змінити місце проживання внаслідок війни, інтегруватися в нове середовище. Протягом проєкту в 6-ти громадах (Вінниці, Полтаві, Івано-Франківську, Ізмаїлі, Чернівцях та Луцьку) ми навчили 12 фасилітаторів використовувати гру «Світ Громад» для роботи з ВПО. Вони ж, своєю чергою, провели сумарно 36 ігрових інтеграційних сесій у своїх містах, залучаючи до ігор місцевих жителів та переселенців. А також почали використовувати ігрові інструменти у своїй повсякденній роботі з ВПО і не тільки в різних установах та інституціях. Що із цього вийшло, які практики можна реплікувати в інших установах — буде розкрито під час конференції.

Сторінка проєкту«ПЕРЕЗМІСТ»: https://ipid.org.ua/perezmist.

Ініціатива «ПЕРЕЗМІСТ» є частиною проєкту «Нові соціальні зв’язки, нові життєві сенси, нова робота для тих, хто все це втратив через війну», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.