Хаби для внутрішньо переміщених осіб – точки опори для приймаючих громад Закарпаття.

Громадська організація "Платформа Суспільної Взаємодії" отримала фінансування в рамках конкурсу грантів від Реформатської Церкви у співпраці з HEKS/EPER Румунія. У вересні 2024 року уклали Меморандум ...

Додано:
Natalia_Krivoruchko

462176859_1610580213148971_6162011035199820592_n
Хаби для внутрішньо переміщених осіб – точки опори для приймаючих громад Закарпаття.

Громадська організація “Платформа Суспільної Взаємодії” отримала фінансування в рамках конкурсу грантів від Реформатської Церкви у співпраці з HEKS/EPER Румунія. У вересні 2024 року уклали Меморандум у місті Берегово про реалізацію проєкту “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів”.  І тепер можна стверджувати, що на один Інтеграційний хаб в Закарпатській області стане більше.

Отже, у місті Мукачево команда громадської організації  буде розвивати наявний хаб для внутрішньо переміщених осіб БФ “Вітер Кращих Змін”, який створений для підтримки та адапатції ВПО, а проєкт “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів” буде спрямовано на реалізацію активностей у сфері реалізації ініціатив, які служать цілям громад біженців та потребуючих в Україні та сприяють їх самоорганізації.

Учасники процесу – члени Ради з питань ВПО при Закарпатській обласній військовій адміністрації: голова Ради – Криворучко Наталя, члени Ради  – Пилипенко Олександр та Костянтин Мікуцьки.

“Проєкт “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів” стане гарним кейсом в рамках реалізації Стратегії розвитку Ради з питань ВПО при Закарпатській обласній військовій адміністрації. Адже Рада не отримує коштів на виконання заходів Стратегії. Тож, грантове фінансування заходів Стратегії – це вдалий крок до того, щоб не тільки декларувати якісь речі, а ще й мати ресурси для їх фактичної реалізації”, – наголошує Наталя Криворучко.

“Ми самі є внутрішньо переміщеними особами і дуже добре розуміємо потреби цієї категорі людей. Інтеграційний хаб – це місце не тільки для проведення заходів, це й місце для звичайних зустрічей та простого спілкування. Тому ми вдячні ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” та донорам за тте, що вони облаштовують хаб згідно до наших потреб та потреб ВПО”, – розповідає бенефіціар проєкту Костянтин Микуцьки.

“Я голова ГО “Платформа Суспільної Взаємодії. І наша громадська організація – релокована у Закарпатську область з ТОТ Запорізької області. Я знаю, як важко у новому місті започатковувати нові активності, здійснювати заходи з інтеграції та адапатації. Саме тому, готуючи заявку на отримання гранту одразу вирішив, що спрямую отримані кошти на допомогу релокованому БФ “Вітер Кращих Змін” та на заходи для дітей у Інтеграційному хабі”, – ділиться Олександр Пилипенко.

Попереду – проведення широкої кількості заходів у місті Мукачево на базі облаштованого хабу.

Funded by ACT Alliance and implemented by the Reformed Church of Transcarpathia under the coordination of HEKS/EPER Romania to support IDPs and the local population with community microgrants, based on the sclr approach.

Az ACT Alliance finanszírozásával és a Kárpátaljai Református Egyház által, a HEKS/EPER Románia koordinálásával megvalósítva a belső menekültek és a helyi lakosság támogatására közösségi mikrograntokkal, az SCLR megközelítés alapján.

Фінансується ACT Alliance і реалізується Закарпатською Реформатською Церквою за координацією HEKS/EPER Румунія для підтримки ВПО та місцевого населення за допомогою мікрогрантів для спільнот на основі підходу SCLR.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Сила місцевої демократії: завершилася програма із залучення громадян до врядування

Тиждень стратегічних діалогів ZDOROVI про відкритість, демократію та роль громадянського суспільства

Відбувся захід про втрати громадянського суспільства під час війни Росії проти України

Завершилось публічне обговорення проєкту Статуту Ріпкинської селищної територіальної громади

Пам’ять про війну в умовах нової війни: як Україна переосмислює Другу світову

День Європи. Долучайтесь до кінематографічної подорожі Європою з EU Youth Cinema: Green Deal