«Наближаючи відповідальність»: «Архів війни» на кінофестивалі CPH:DOX

Команда «Архіву війни» візьме участь у спеціальному заході індустрійної платформи «CPH:CONFERENCE 2023», присвяченому потенціалу документального кіно у сприянні демократії, свободі та ...

Додано:
Docudays UA

2_5193105460797909562
«Наближаючи відповідальність»: «Архів війни» на кінофестивалі CPH:DOX

Команда «Архіву війни» візьме участь у спеціальному заході індустрійної платформи «CPH:CONFERENCE 2023», присвяченому потенціалу документального кіно у сприянні демократії, свободі та рівності. 

CPH:CONFERENCE 2023 — це п’ятиденний галузевий захід Копенгагенського міжнародного фестивалю документального кіно, організований у партнерстві з провідною навчальною ініціативою «Documentary Campus». Цьогоріч подія задумана як платформа, що має на меті об’єднання знакових гравців/-чинь світу неігрового кіно в умовах викликів сьогодення. Організатор(к)и пропонують низку натхненних бесід із далекоглядними мислителями/-ками, дослідження актуальних тем та створення мережі обміну досвідом для професіоналів/-ок документальної спільноти. 

Завершальний, п’ятий день CPH:CONFERENCE буде присвячений кіно та демократії, — з огляду на те, що для втілення справжніх змін потрібно більше, ніж заповнені зали. 

24 березня об 11:40–12:00 відбудеться дискусія «Наближаючи відповідальність» (Enabling Accountability) з командою «Архіву війни». У розмові візьмуть участь співзасновники проєкту: Роман Бондарчук, режисер та артдиректор Docudays UA, і Максим Демиденко, директор некомерційної компанії «Infoscope». Дискусія відбудеться в залі «Соціальне кіно» «Kunsthal Charlottenborg», галереї Данської королівської академії мистецтв. Подія доступна для всіх акредитованих гостей і громадськості.

«Для нас важливо залучити до програми українських кінематографістів/-ок та ініціативи, які зробили так багато для нашої свободи. У той час, коли демократія береться під сумнів у всьому світі, наполеглива боротьба України — нагадування про те, що воля тримається на сміливості наполягати на рівності та правді. Шанувати те, як українці/-ки виборюють свободу та демократію в Європі — це послання надії та обов’язок для всіх нас», — наголошує Тереза ​​Сімікова, голова індустрійної та навчальної секції на кінофестивалі CPH:DOX.

До іншого заходу в межах програми «Кіно та демократія» долучиться українська режисерка Аліса Коваленко, нещодавно нагороджена за добровільну військову службу на східній лінії фронту. Повна програма подій — за посиланням.

 

Проєкт «Архів війни» здійснюється ГО «Докудейз» у партнерстві з Infoscope, за підтримки Посольства Швеції в Україні, Prague Civil Society Centre, Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, «Razom for Ukraine. Разом до перемоги!», а також чеської організації «People in Need», у межах ініціативи «SOS Ukraine». Думки, висновки чи рекомендації належать авторам / авторкам та упорядникам/-цям і не обов’язково відображають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть винятково автор(к)и та упорядники/-ниці.

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»