У Києві відкрився Центр допомоги врятованим, де можна отримати фахову підтримку

У Києві розпочав роботу Центр допомоги врятованим, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово не підконтрольних Уряду територій, можуть отримати комплексну допомогу в одному ...

314483827_5992008434156582_5029743819381102532_n
У Києві відкрився Центр допомоги врятованим, де можна отримати фахову підтримку

У Києві розпочав роботу Центр допомоги врятованим, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово не підконтрольних Уряду територій, можуть отримати комплексну допомогу в одному місці. Такі Центри вже працюють в Запоріжжі, Дніпрі та Львові.

У Центрі соціальні працівники, психологи та юристи безоплатно надаватимуть конфіденційну психологічну та правову допомогу. Також відвідувачі зможуть отримати інформацію щодо медичних послуг, гуманітарної допомоги, поселення та соціальних виплат.

У складних випадках, зокрема сексуального насильства, професійні кейс-менеджери довгостроково допомагатимуть постраждалим отримати комплексну підтримку, щоб подолати посттравматичний синдром і повернутися до нормального життя. 

«Повномасштабна війна продовжує руйнувати життя українських громадян. Мешканці деокупованих міст та сіл пережили тортури, знущання. Відтак, важливо, аби усі, хто зазнав різного роду насильства отримали комплексну кваліфіковану допомогу. Для цього ми не збавляємо темпу та відкриваємо нові Центри допомоги врятованим», – сказала Віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина. «Сьогодні відкрився четвертий такий Центр в Україні, у Києві – місті, яке стало своєрідним хабом для постраждалих людей Київщини та куди приїжджає багато людей з інших деокупованих міст. Наша мета – щоби всі українці, які постраждали внаслідок війни, знали, що вони не залишаються сам на сам зі своїм горем і про них є кому попіклуватись».

Звернутись до Центру можуть УСІ, кому необхідна допомога та консультація. 

Адреса Центру: вул. Райдужна, 6А, м. Київ

Графік роботи:  пн-пт з 9:00 до 17:00, сб з 9:00 до 15:00

За додатковими питаннями можна звернутися за телефоном: +38 (066) 170 48 90.

Центр відкрито за ініціативи Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики, підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення й місцевих органів влади, та участі Першої Леді України.

Джерело: eu-ua.kmu.gov.ua


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»