Допомога українцям з інвалідністю в Німеччині: корисні контакти

Цього тижня  EnableMe Ukraine розпочала партнерство з DSEE, у рамках якого протягом наступних трьох місяців  надаватиметься інформація та підтримка всім українцям з інвалідністю, які зараз ...

Ukraine
Допомога українцям з інвалідністю в Німеччині: корисні контакти

Цього тижня  EnableMe Ukraine розпочала партнерство з DSEE, у рамках якого протягом наступних трьох місяців  надаватиметься інформація та підтримка всім українцям з інвалідністю, які зараз перебувають у Німеччині.

Офіційно 2,8 мільйона українців мають різні види інвалідності, близько 500 тисяч із них через війну залишили Україну та отримали прихисток в різних країнах Європи. Багатьом із них важко знайти інформацію рідною мовою. Відповідно, адміністративні процедури, отримання допомоги та їхня житлова ситуація є серйозною проблемою.

Germany for Ukraine

Тепер українці з інвалідністю в Німеччині можуть отримувати підтримку та інформацію рідною мовою просто зі свого мобільного телефону:

  • Спільнота EnableMe, де наші експерти та волонтери надають цілодобову підтримку та інформацію. Тут можна отримати інформацію від лікарів, психологів, юристів, кадровиків та експертів з релокації. Ви також знайдете тут дружню підтримку та матимете можливість подружитися.
  • У контентній частині міститься життєво необхідна інформація на теми евакуації, переселення, адміністративних процедур, реабілітації та доступу до важливих контактів в Україні, Європі та, звичайно, Німеччині.
  • На вебінарах експерти також відповідають на конкретні запитання, наприклад «Де я можу отримати медичну чи психологічну допомогу?» «Хто мені допоможе з проблемами інтеграції» або «Де я можу знайти роботу?»

Офіційні сторінки EnableMe Ukraine в соціальних мережах:

Facebook Instagram LinkedIn Telegram

 


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»