Нові ресурси для сильних громад

Ось вже майже півроку, як Україна потерпає від ворожих ракетних обстрілів, що несуть горе та розруху. Особливо страждають від таких руйнувань прифронтові населені пункти, в яких через обриви ...

укриття
Нові ресурси для сильних громад
Ось вже майже півроку, як Україна потерпає від ворожих ракетних обстрілів, що несуть горе та розруху. Особливо страждають від таких руйнувань прифронтові населені пункти, в яких через обриви електромереж “сучасне” життя просто зупиняється на невизначений час… – зникає світло, зупиняються водогони, зникає мобільний й інтернет- зв’язок з іншим світом…
 
Так, в рамках освітньо-гуманітарного проекту “Сильні громади для сильної країни”, за результатами конкурсу грантів “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”, що впроваджується Громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” завдяки залученим приватним пожертвам (від осіб й організацій), для потреб Степногірської ОТГ (9 населених пунктів), місцеві укриття та сховища планується забезпечити відповідними обладнанням і засобами для повноцінного та безпечнішого перебування в них з можливістю подальшого корисного цільового практичного використання даного обладнання в подальший мирний час. 

Це – дизпаливний й інвенторні генератори, завдяки яким залишатимуться можливими мобільний зв’язок, зарядка дрібних гаджетів, підтримка життєво необхідного обладнання та водних насосів, багатолітрові баки для води, “кемпінгові” ліхтарі на сонячній батареї для альтернативного освітлення укриттів і під’їздів на тривалий час.
 
- Така допомога є більш, ніж актуальною, – ділиться Вадим – помічник одного зі старост, – газопроводи перебиті, електрика теж рідко буває через часті обриви, а особливо завдяки генераторам, як то кажуть, зможемо “вдихнути нове життя” в наші села без огляду на часті ракетні та мінометні обстріли з боку “сусідів”.
 
Окрім практичної допомоги, також в рамках проекту “Сильні громади для сильної країни” плануються й освітньо-практичні заходи з безпеки з паралельним сурдоперекладом.
 


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»