Іноземці створили NFT-проєкт “Free Leleka”, щоб допомогти українцям

Усі виручені кошти передадуть благодійному фонду “Твоя Опора”“Лелека асоціюється з радісним і щасливим життям. А Україна - саме та країна, на горизонті якої - чудове та світле майбутнє”, - переконані ...

Додано:
[email protected]

Іноземці створили NFT-проєкт “Free Leleka” (2)
Іноземці створили NFT-проєкт “Free Leleka”, щоб допомогти українцям

Усі виручені кошти передадуть благодійному фонду “Твоя Опора”

“Лелека асоціюється з радісним і щасливим життям. А Україна – саме та країна, на горизонті якої – чудове та світле майбутнє”, – переконані розробники mint-to-donate-проекту “Free Leleka”.

Ідея виникла у маркетологині зі Словенії, яка дала прихисток двом українкам, які тікали від війни. Згодом до них приєднався також розробник з Іспанії. Спільними зусиллями команда створила 10 000 унікальних NFT-зображень лелеки OpenSea. Гроші від їхніх продажів у 100% розмірі надходитимуть у благодійний фонд “Твоя Опора” на допомогу постраждалим від війни українським жінкам і дітям.

“Україна сьогодні потерпає від звірств росіян, і однією з найбільш незахищених категорій є діти та жінки. Більшість з них втратили свої домівки або покинули їх з мінімальною кількістю речей. Тому ми намагаємося забезпечити їх прихистком і надати всю необхідну гуманітарну допомогу. Ми вдячні за кожен донейт, за будь-яку вашу підтримку”, – каже засновниця “Твоєї Опори” Валерія Татарчук.

В усіх охочих придбати NFT-зображення лелеки буде також можливість прослідкувати через систему блокчейн, куди саме надійдуть благодійні пожертви.

Нагадаємо, з початком російсько-української війни благодійний фонд “Твоя Опора”, який раніше допомагав дітям із вродженими вадами серця, розширив спектр своєї діяльності. Зараз фонд допомагає всім без виключення дітям, а також лікарням та дорослому цивільному населенню, що постраждало під час війни. Підтримати “Твою Опору” можна за посиланням.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України