Відволіктися та заземлитися: внутрішньо переміщені особи долучаються до розбудови міського саду-городу

На місці колишнього міського розсадника у парку «Залізна вода» об’єднання громадських організацій за підтримки управління екології та природних ресурсів продовжують роботи з розбудови простору ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

rozsadnyk
Відволіктися та заземлитися: внутрішньо переміщені особи долучаються до розбудови міського саду-городу

На місці колишнього міського розсадника у парку «Залізна вода» об’єднання громадських організацій за підтримки управління екології та природних ресурсів продовжують роботи з розбудови простору міського садівництва та городництва. У новому сезоні організатори прагнуть зробити його максимально дружнім для потреб внутрішньо переміщених осіб.

Цими вихідними у парку «Залізна вода» відбулася перша весняна толока, яка дала старт новому сезону активностей у межах публічного саду-городу. До наведення ладу долучилося більше 50 волонтерів та волонтерок, приблизно половина з них — внутрішньо переміщені особи. Спільними зусиллями небайдужі обрізали дерева, формували кущі, розчищали територію від сміття та впорядковували грядки.

Волонтерки доглядають за пряно-смаковими культурами на одній із грядок. Фото – Діана Попфалуші

“Я переїхала до Львова після перших бомбардувань на столицю, на початку березня, зупинилася у друзів. Увесь цей час займаюся волонтерством та продовжую дистанційно працювати. До толоки доєдналася, бо вважаю, що це чудова ідея відволіктися від новин, стресу, долучитися до спільнотворення простору з важливою місією”, — ділиться враженнями від участі Ярослава Кіяшко, одна з учасниць події.

rozsadnyk

Простір міського садівництва та городництва у парку “Залізна Вода”. Фото – Діана Попфалуші

Ініціатори заходу — ГО «Плато» наголошують на численних перевагах такого залучення: “Садівництво сприяє покращенню психоемоційного стану постраждалих. Через вирощування рослин, воркшопи, акції спільнотворення учасники та учасниці зможуть отримувати нові знайомства, знання, навички, матимуть можливість “заземлюватися” та відчувати підтримку”. 

Наступна толока з волонтерами запланована на вівторок, 29 березня. Усіх зацікавлених запрошують заповнювати реєстраційну форму та стежити за оновленнями на сторінці ГО “Плато” у Facebook.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»