Швидка підтримка для організацій громадянського суспільства України

ІСАР Єднання запускає грантовий конкурс "Швидка підтримка спроможностей громадянського суспільства України діяти в надзвичайних обставинах".За допомогою цього конкурсу пропозицій Ініціатива має на ...

275071286_3170757083195028_8905694389723844144_n
Швидка підтримка для організацій громадянського суспільства України

ІСАР Єднання запускає грантовий конкурс “Швидка підтримка спроможностей громадянського суспільства України діяти в надзвичайних обставинах”.

За допомогою цього конкурсу пропозицій Ініціатива має на меті надати додаткові можливості й ресурси для швидкого й гнучкого реагування на потреби громадянського суспільства в надзвичайних умовах.

У межах цього конкурсу приймаються заявки відповідно до таких пріоритетів:

Посилення адаптивних спроможностей ОГС
 
Гранти за цим пріоритетом можуть надаватися на швидке переорієнтування діяльності ОГС відповідно до потреб цільової аудиторії та/або громади; для зміни діяльності ОГС відповідно до поточних викликів або нової цільової аудиторії; для зміни операційних планів і поточної діяльності ОГС. Бюджет проєкту за цим пріоритетом може включати: витрати на розробку нових планів або політик/процедур, дослідження потреб нових цільових аудиторій, розробку нових послуг, адміністративні видатки тощо.
 
Мобілізація громади для протидії воєнним викликам
 
Гранти за цим пріоритетом можуть надаватися для здійснення мобілізаційних дій у громадах на протидію воєнним викликам. Бюджет проєкту за цим пріоритетом може включати: видатки, пов’язані з вирішенням гуманітарних потреб цільових аудиторій ГО та громад, організацією збору коштів на підтримку Збройних Сил України, збору коштів/ресурсів для допомоги ВПО та постраждалим від воєнних дій; збору коштів/ресурсів на інші потреби, пов’язані з воєнними діями та їх наслідками.
 
Посилення безпеки, у тому числі цифрової
 
Гранти за цим пріоритетом можуть надаватися для здійснення комплексу заходів для підвищення безпеки персоналу, даних та обладнання ОГС. Бюджет проєкту за цим пріоритетом може включати: видатки для проведення навчання щодо основ безпеки (у тому числі цифрової), розробку комплексних безпекових планів, аудит цифрових ресурсів ОГС, реалізацію безпосередніх заходів для забезпечення безпеки.
 
Здійснення комплексу моніторингових заходів
 
Гранти за цим пріоритетом можуть надаватися для здійснення моніторингових заходів у різних сферах: дотримання прав людини, воєнних злочинів, корупційних дій тощо. Проєкти за цим пріоритетом мають передбачати обов’язковий компонент широкого інформування інших ОГС, ОМС, органів державної влади та медіа (якщо це релевантно сфері моніторингу та поточній ситуації) про результати моніторингу, здійсненого за кошти гранту. Видатки на таке інформування можуть покриватися коштом бюджету проєкту.
 
Інші заходи, спрямовані на підвищення спроможності ОГС діяти в умовах надзвичайних обставин
 
Ініціатива може підтримати інші заходи, спрямовані на підвищення спроможності ОГС діяти в умовах надзвичайних обставин.
 
Із міркувань безпеки сайт ІСАР Єднання тимчасово не працює. Просимо надсилати заявки у текстовому форматі (pdf чи word) на пошту [email protected]
Форму заявки для заповнення ви можете знайти у запрошенні.
 
Прийом заявок відбувається на постійній основі з 25.02.2022
Оновлене запрошення: https://cutt.ly/6AjzOrw
 
 
 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"

10 років триденної війни, яка триває три сторіччя: Концепція 21 Docudays UA

Стартувала програма підтримки «Моніторинг і оцінювання Стратегії розвитку громади та плану заходів з її реалізації»

Громади Львівщини ділилися досвідом розвитку сільських територій