Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» вийшло на новий рівень командної роботи

Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети», що об’єднує 19 громадських організацій з 15 областей України та працює вже сьомий рік, посилило свою організаційну спроможність: запровадило дієву ...

image_03-06-2021_[1622728990]
Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» вийшло на новий рівень командної роботи

Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети», що об’єднує 19 громадських організацій з 15 областей України та працює вже сьомий рік, посилило свою організаційну спроможність: запровадило дієву структуру та оновило засадничі документи.

Визначними з точки зору розвитку стратегічної діяльності та формування чіткої організаційної структури стали 2020-2021 роки. Минулого року партнери провели стратегічне планування, оновили і переуклали через п’ять років спільного досвіду роботи Меморандум Партнерства, оновили засадничі документи і підтвердили свою участь у Партнерстві. Цього року, за підтримки ІСАР Єднання, громадські діячі розробили організаційну структуру та затвердили її на Загальних зборах, обрали координаторів за напрямками діяльності і сформували команди тематичних напрямків. 

«Ці два роки стали новим важливим етапом розвитку спроможності та організаційного посилення Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». Попри дистанційний формат, нашій команді вдалось дуже багато: провести вивчення потреб членів Партнерства та опитування громад-партнерок, здійснити зовнішнє оцінювання та розробити план організаційного розвитку, оновити засадничі документи Партнерства: Меморандум та Засади діяльності, посилити комунікаційн та інформаційну складові, а також сформувати Стратегічний план 2021-2023 та напрацювати нові ідеї в програмних напрямках. Тепер Партнерство через півтора роки після старту кропіткої роботи над своїм розвитком вийшло на новий рівень командної роботи. Це – результати серйозної роботи над собою і нова якість, адже Партнерство стає сильнішим», – розповів координатор Партнерства Анатолій Бойко.

Координатором Партнерства переобрано Анатолія Бойка (Одеська обласна організація ВГО КВУ). 

Координатори напрямків Партнерства:

  •  «Прозорість бюджетного процесу» – Тарас Халавка (ГО «Український народний дім», Чернівці) та Альона Єгорова (Одеська обласна організація ВГО КВУ) 
  •  «Залучення мешканців до участі у бюджетному процесі та врахування потреб мешканців при формуванні та виконанні бюджету» – Михайло Джогола (ГО «Центр політичних студій», Івано-Франківськ)
  •  «Антикорупція» – Тетяна Романова (ГО «Агенція міських ініціатив», Чернігів)
  •  «Підвищення ефективності формування та використання коштів місцевих бюджетів» – Марія Орлова (ГО ЗЕОН, Здолбунів)
  • «Провідний експертний центр з питань бюджету» – Микола Орлов (Здолбунів)

image_03-06-2021_[1622729031]

Стратегічні напрямки діяльності Партнерства на 2021-2023 роки:

image_03-06-2021_[1622729071]Разом з цим Партнерство і далі планує системно працювати над самовдосконаленням та підвищенням самозарадності. Для цього вже найближчим часом команда Партнерства пройде тренінги з монетизації послуг та застосування бізнес-моделей в діяльності Партнерства, а також розробить фандрейзингову стратегію Партнерства. 

Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» – це мережа з 19 громадських організацій та ЗМІ з 15 регіонів України, що фокусується на питаннях підвищення стандартів та ефективності бюджетного процесу на місцевому рівні.

Місія Партнерства: створення умов для ефективного формування та використання місцевих бюджетів в інтересах громад шляхом підвищення доброчесності, прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"