Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні

14 січня посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс відвідав Херсон. Переселенці, представники громадських організацій і Меджлісу кримськотатарського народу розповіли Послу про ситуацію в ...

Автор фото: khoda.gov.ua
Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні

14 січня посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс відвідав Херсон. Переселенці, представники громадських організацій і Меджлісу кримськотатарського народу розповіли Послу про ситуацію в окупованому півострові та на КПВВ з Кримом. 

«Подібні зустрічі зазвичай проходять без преси. На них запрошують представників різних спільнот і соціальних груп, які можуть поділитися своїми історіями та баченням ситуації щодо окупації. Послам цікаво і корисно почути про це, побачити своїми очима проблему. Сподіваємося, що так ми допоможемо якщо не розв’язувати ситуацію, то хоча б не дозволити питанню зникнути з міжнародної уваги», —  розповідає Олексій Тільненко, координатор Херсонського офісу КримSOS. 

Юріс Пойканс зазначив, що Латвійська Республіка зацікавлена в підтримці та подальшому розвитку співробітництва  з Україною в різних сферах. Особливо важливою є консолідація зусиль міжнародної спільноти щодо Кримського питання. 

Ця та подібні до неї зустрічі проходять завдяки ініціативі Представництва Президента України в АР Крим. Херсонський офіс КримSOS допомагає в організації заходів. 

Автор фото:  khoda.gov.ua


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Львові міжнародна коаліція ухвалила політичне рішення про створення трибуналу для керівництва РФ

Соціальне замовлення на практиці: Миргородська ТГ отримала інструменти впровадження

З нагоди Дня Європи в Україні проходить форум “Діалоги про Європу”. Його відкрила Оксана Забужко

В Україні стартує подкаст «Хвостатий тил»: онлайн-формат, який варто чути серцем

Не толеруйте насильство: актор_ки Молодого театру звернулися до глядачів та колег з інших театрів

Занурення в ШІ, симуляція редакції та етичні дилеми — чим запам’ятався другий «EDU-AI»