Асоціація міст представляє Посібник з питань передачі земельних ділянок с/г призначення державної власності у комунальну власність

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Так, розробленим Асоціацією міст України законом 3614, який вже ...

Додано:
at

coverface

at

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Так, розробленим Асоціацією міст України законом 3614, який вже вступив в дію, внесено зміни до Бюджетного кодексу. Головне, цей закон закріплює за бюджетами громад 60% ПДФО та переводить на прямі міжбюджетні відносини усі громади вже з 1 січня 2021 року.

Надважливим ресурсом для громад є земля – це і розвиток, і економіка, і наповнення місцевих бюджетів і, відповідно, благополуччя жителів.

Асоціація міст України вітає Указ Президента про передачу сільгоспземель громадам і постанову Уряду, яка запускає механізм повноцінної передачі з державної у комунальну власність земель сільгосппризначення всім без виключення територіальним громадам.

Щоб допомогти громадам пройти цей шлях з питань питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Асоціація міст України спільно з Держгеокадастром розробила Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність (завантажити тут).

30 листопада 2020 року Асоціація міст України провела в Українському кризовому медіа-центрі презентацію Практичного посібника для громад з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Це та інші електронні видання видання АМУ доступні на нашому сайті в розділі Бібліотека

 ________ 

Миколаївське РВ АМУ


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді

Розбудова ланцюжків доданої вартості в економіці Пирятинської громади

Аналітичний звіт: "Насильницькі зникнення: національна практика v. міжнародні стандарти"