У Запоріжжі учні ставали “айтішніками” та розробниками додатків

В Запоріжжі протягом жовтня 2020, не дивлячись на пандемії та виборчий процес,  відбулися 3 цікавих та корисних освітньо-практичних проектів, спрямованих на додаткову неформальну освіту дітей та ...

meet and code
У Запоріжжі учні ставали “айтішніками” та розробниками додатків

В Запоріжжі протягом жовтня 2020, не дивлячись на пандемії та виборчий процес,  відбулися 3 цікавих та корисних освітньо-практичних проектів, спрямованих на додаткову неформальну освіту дітей та підлітків з кодування, профільного дизайну й інших захоплюючих напрямків ІТ. Організатором цих активностей виступила молодіжна організація “Наше щасливе життя”.

В рамках вже 4го “Тижня кодування ЄС” (Meet and Code) декілька десятків хлопців і дівчат з різних куточків Запоріжжя й області взяли участь в щорічному “ІТ-міні-фестивалі “заКОДуй!” (онлайн), “Учнівському онлайн-марафоні” й “Онлайн Coding Марафоні”, в рамках яких вони навчалися “вручну” “писати” та “редагувати” сайти, вигадувати власні мобільні додатки, збирати та програмувати роботів, графічно малювати власних героїв та створювати 3D-об’єкти, захищати себе та власні девайси від сторонніх атак і “витоків інформації”…

 – Особисто я з нетерпінням чекав на цьогорічний “ІТ-міні-форум “заКОДуй!” – ділиться учень запорізького 23 академічного ліцею Аркадій Котенко – благо, цьогоріч нам у жовтні влаштували своєрідні “канікули” й було більше часу та можливостей опановувати такі цікаві та корисні знання без відриву на уроки.

Також в рамках даних проектів учні та молодше студентство мали змогу поспілкуватись віч-на-віч та групами з профільними спеціалістами з провідних SMM- студій і компаній Півдня України, а також з рядом успішних тематичних фрілансерів через відповідні відео-платформи зв’язку. 

- Завдяки таким ініціативам і проектам сучасні молодь і підлітки мають можливість безкоштовно отримувати додаткову затребувану освіту та залишатись в Україні, незалежно від географії, розвиватись самостійно, розвивати свої громади, галузь ІТ й економіку України – ділиться голова ЗОМОГ “Наше щасливе життя” Олександр Кахай.

Щорічна Ініціатива “Тиждень кодування ЄС” (Meet and Code) реалізується за фінансування корпорації SAP, а в Україні координується Ресурсним центром ГУРТ. Всього, ж, в Україні в рамках Ініціативи в 2020 році відбулися 111 тематичних заходів і проектів. 


Тематика публікації:                       

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares