Медіація для громад: інструменти мирного спілкування у Слов’янську

22 жовтня 2020 року за проектом “Голос жінки має силу 2020” у Слов'янську відбувся Дебатний клуб Лілії Дудник "Медіація для громад: інструменти мирного спілкування".Темою Дебатного клубу стало ...

Додано:
agencydonetsk08

pexels-pixabay-260973
Медіація для громад: інструменти мирного спілкування у Слов’янську

22 жовтня 2020 року за проектом “Голос жінки має силу 2020” у Слов’янську відбувся Дебатний клуб Лілії Дудник “Медіація для громад: інструменти мирного спілкування”.

Темою Дебатного клубу стало обговорення інструментів посилення участі мешканців місцевих громад Донбасу у вирішенні місцевих проблем через діалогові практики у контексті резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” в Донецькому регіоні.

На зустріч було запрошено громадських медіаторів, які пройшли навчальний курс із базових навичок медіатора та працюють у своїх громадах в різних сферах із застосуванням медіативних практик.

Учасники дебатів розповіли, що на сьогодні у Бахмуті створено Центр підтримки діалогових практик та мережу громадських медіаторів, як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу.

“Мережа громадських медіаторів об’єднує людей з п’ятнадцяти місцевих громад Луганської та Донецької областей, які впроваджують практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах”, – зазначила амбасадорка проекту Лілія Дудник, – в Центрі підтримки діалогових практик працює професійний медіатор, який проводить навчання та консультації для громадських медіаторів, здійснює виїзні прийоми в громадах, координує діяльність мережі.

Лілія також зазначила, що завдання Центру – обговорення проблем та викликів щодо соціальної єдності на основі діалогових підходів, налагодження ефективної взаємодії з представниками різних професійних та соціальних груп для подолання проявів і наслідків розділених спільнот.

Запровадження інструментів мирного спілкування та діалогових практик – є невід’ємною складовою виконання Національного плану дій з реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” в Донецькому регіоні.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»