«СОС Дитячі Містечка Україна» запрошує cкористатися безкоштовними консультаціями

Психологи, соціальні педагоги та логопеди СОС Дитячі Містечка Україна в період карантину кожного четверга та п'ятниці проводять індивідуальні безкоштовні консультації в онлайн-режимі.Головною метою є ...

Додано:
Ksenia

Зображення 1
«СОС Дитячі Містечка Україна» запрошує cкористатися безкоштовними консультаціями

Психологи, соціальні педагоги та логопеди СОС Дитячі Містечка Україна в період карантину кожного четверга та п’ятниці проводять індивідуальні безкоштовні консультації в онлайн-режимі.

Головною метою є підтримка ресурсності прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів, усиновлювачів, опікунів, багатодітних сімей, одиноких батьків, а також тих, хто планує всиновити дитину.

В умовах підвищеної тривожності через загрозу епідемії коронавірусу та карантинні обмеження такі консультації допоможуть стабілізувати психоемоційний стан та уникнути тривожності.

Обрати тему консультації та зареєструватися можна за цим посиланням: https://sos-ukraine2.reservio.com

Після бронювання ви отримаєте підтвердження на мейл.

Кожна консультація індивідуальна і відбуватиметься по скайпу, тривалість до 50 хвилин. Максимально можлива кількість індивідуальних консультацій до 5.

Будемо раді бачити вас на консультаціях!
Зображення 1

СОС Дитячі Містечка Україна – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf). СОС Дитячі містечка Україна працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.

СОС Дитячі Містечка – єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою. За 16 років роботи в Україні, завдяки організації понад 250 дітей отримали нові родини, понад 5 тис. дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування, понад 80 тис. дітей та дорослих отримали допомогу.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Як військові дії впливають на захист прав людини?

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)