Міжнародна конференція з питань реформ в Україні: ЕПЛ в Торонто

Міжнародна конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) – щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню впровадження реформ в Україні, яка цього року відбувається ...

Додано:
Nataliya Kuts

конф_ТРТ
Міжнародна конференція з питань реформ в Україні: ЕПЛ в Торонто

Міжнародна конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) – щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню впровадження реформ в Україні, яка цього року відбувається в Торонто, Канада з 2 по 4 липня. У попередні роки Конференція відбувалася у інших країнах-партнерах по впровадженню реформ: 2017 року – у Лондоні, 2018 – у Копенгагені. 

Спеціально до конференції коаліція Реанімаційного пакету реформ за участі ЕПЛ та інших представників громадянського суспільства розробили принципи впровадження реформ в Україні (принципи Торонто) та полісі бріфи про реформ, які стосуються сфер охорони довкілля, верховенства права, розвитку та захисту громадянського суспільства, децентралізації та ін. Детальніше із текстами принципів та полісі бріфів можна ознайомитися тут.

конф_тор

Одним з принципів Торонто, який був розроблений ЕПЛ, є попередження заподіяння шкоди довкіллю, що повинен лягати в основу впровадження реформ не лише у сфері охорони довкілля, але й в інших секторальних реформах.

Принцип_довкілля

Голос від громадянського суспільства повинен бути почутим. ЕПЛ закликає уряд та інші органи влади в Україні не відступати від проголошених принципів та приймати сміливі і розумні рішення з врахуванням експертної позиції громадянського суспільства, спрямовані на ефективне впровадження реформ та сталий розвиток держави.

Наші контакти:

Наталія Куць, юрисконсульт ЕПЛ, [email protected]

+380 32 225 76 82, [email protected]


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги

Продовження навчання з WEPs: як подолати гендерний розрив в оплаті праці та підтримати професійний розвиток жінок

Громадська участь та кадрове забезпечення держслужби на деокупованих територіях

Від 49 до 56%: що продемонстрував Індекс доброврядності процесу відновлення у пілотних громадах Півдня і Півночі України