Школярів Півдня України вчитимуть, як самим вирішувати конфлікти з підлітками

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland з великою радістю оголошує старт проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого ...

Додано:
Alla Yurchenko

Кавер_укр
Школярів Півдня України вчитимуть, як самим вирішувати конфлікти з підлітками

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland з великою радістю оголошує старт проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», і запрошує до участі українську молодь у віці 13-17 років з Півдня України.

Окрім школярів з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, ми, також, запрошуємо до участі у проекті вчителів, соціальних педагогів, шкільних психологів, медіаторів, правозахисників, представників організацій громадянського суспільства, дипломатичних установ, навчально-освітніх закладів, місцевої влади та місцевого самоврядування.

Наша мета – надати можливості українській молоді у віці від 13 до 17 років самостійно долати конфлікти у власному середовищі, виступати у ролі миротворців та, таким чином, забезпечити мирне майбутнє прийдешніх поколінь, підвищивши рівень їх обізнаності про шкільну медіацію, права і свободи людини, подолання конфліктів та інструменти захисту прав людини, а також, підготувати їх як медіаторів. Крім того, навчання шкільній медіації у південноукраїнських школах-учасницях матиме значення пілотної ініціативи та практичним доповнення до шкільного навчального плану.

Вже незабаром, ми анонсуємо перші проектні заходи – Відкриті діалогові форуми «Українська школа без конфліктів», що відбудуться у форматі круглих столів в Херсоні, Миколаєві та Одесі.

Згодом плануються конкурси щодо визначення 9 шкіл-учасниць проекту (по 3 школи у кожній пілотній області: Одеській, Херсонській та Миколаївській), де протягом осені 2018 року реалізуємо серію одноденних навчальних тренінгів для школярів та окремо – серію тренінгів для вчителів, соціальних працівників, шкільних психологів та представників адміністрацій шкіл.

У грудні 2018 року, найактивніші учасники проекту отримають можливість взяти участь у 4-денній навчально-ознайомчій поїздці до Києва.

У 2019 році, найактивніші учасники осінньої тренінгової сесії зможуть поглибити свої знання під час 4-х денного модульного навчання практичним навичкам шкільної медіації та захисту прав і свобод людини, у тому числі за участі міжнародних тренерів.

А ключовою і найбільш очікуваною подією проекту стане Міжнародний Форум з медіації, прав людини та миротворчості, що відбудеться у травні 2019 року в Херсоні.

Найдетальнішу і найактуальнішу інформацію щодо проекту завжди можна буде знайти на нашій офіційні сторінці у соцмережі: www.facebook.com/rdo.org.ua а також, на нашому веб-сайті за посиланням www.rdo.org.ua.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Відбулася презентація та обговорення аналітичного звіту за результатами дослідження щодо задоволеності якістю послуг, які надаються людям поважного віку органами юстиції у Львівській області

Неграмотний регіон відьом та чаклунів: ГО PRO WOMEN UA руйнує радянські міфи та допомагає ВПО віднайти свій шлях у житті

Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

“Реформа пробації: можливість обирати майбутнє”: висновки та підсумки конференції

«Кроки для спеціалістів. Управління людськими ресурсами»: нова можливість для територіальних громад

U-LEAD роз’яснює ОМС переваги спільної агарної політики Європейського Союзу