“Скажи своє слово!” крокує Дніпропетровськими вишами

З 12 по 16 жовтня 2015 року Молодіжні public дискусії з питань місцевих виборів й децентралізації  “Скажи своє слово!” та виставка open hall “Кожен має право знати свої права!” були прийняті ще у 4-х ...

Додано:
potential.ua

E9lPp-lkI5w
“Скажи своє слово!” крокує Дніпропетровськими вишами

З 12 по 16 жовтня 2015 року Молодіжні public дискусії з питань місцевих виборів й децентралізації  “Скажи своє слово!” та виставка open hall “Кожен має право знати свої права!” були прийняті ще у 4-х вишах Дніпропетровська: Українському державному хіміко- технологічному університеті, Національній металургійній академії України, Університеті митної справи та фінансів, Національному гірничому університеті.

Студентська аудиторія цього тижня була активна на запитання та висловлення своїх міркувань з процесів, що відбуваються в країні, з передвиборного ажіотажу та нав’язливої агітації.

Говорили про силу громади та можливості молоді впливати на рішення влади. Про ініціативні групи для початку діяльності та створення громадських організацій.

Студенти також висловили побоювання:  “Чи не є децентралізація, початком федералізації?”  “Ні!” – швидко та впевнено відповіла експертка та навела прості та зрозумілі  аргументи.

Цей захід організовано Всеукраїнською громадською організацією «Громадська палата України» у Дніпропетровській області в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Далі буде…


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Люди — #нестатистика!

В Хмельницькому презентували книгу «Коли не стукають у двері» та обговорили важливість документування історій війни

У Кропивницькому відбувся тренінг про жіноче лідерство і демократичну участь

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги