Задля безпеки українського Півдня

Продовжуючи реалізацію проекту "Попередження конфліктів у Південній Україні", громадська організація "Центр близькосхідних досліджень" ("AMES") розробила і подала до низки відповідних суб'єктів ...

logo
Задля безпеки українського Півдня

Продовжуючи реалізацію проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні“, громадська організація “Центр близькосхідних досліджень” (“AMES”) розробила і подала до низки відповідних суб’єктів владних повноважень рекомендації для врахування у практичній діяльности.

Документ під загальною назвою “Підтримка безпеки громад півдня Херсонщини як інвестиція у безпеку України та Європи” стосується низки економічних, соціальних, інформаційних, інфраструктурних викликів, невідкладне реагування на які є вкрай доцільним задля зменшення конфліктного потенціалу, збереження миру та громадського спокою, забезпечення перспектив сталого розвитку регіону.

Рекомендації адресовані Президенту України, членам КМ України, відповідним комітетам ВР України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Міністерству інфраструктури, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству тимчасово окупованих територій, Міністерство юстиції, Міністерству інформаційної політики, Національній поліцїї, ГУ Національної поліції в АР Крим, Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Національній академії управління при Президенті України, Уповноваженому ВР України з прав людини, Херсонській облдержадміністрації, Херсонській обласній раді, та радам об’єднаних територіальних громад.

Крім того, 13-14 квітня цього року у місті Генічеськ було проведено перший тренінг для представників місцевої громади на тему “Національні меншини, їхнє залучення до розвитку і трансформації конфліктів”.

У середині травня у Херсоні та Чаплинці відбудуться ще два тренінги за темами “Історичний діалог у місцевих громадах” та “Роль місцевого самоврядування у трансформації конфліктів”, а у липні в обласному центрі – підсумкова конференція учасників навчальної програми.

Детальнішу інформацію про зміст рекомендацій, реакцію на них з боку суб’єктів владних повноважень та про проведені тренінги буде надано представникам зацікавлених ЗМІ на прес-конференції, про дату і місце якої буде повідомлено додатково.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень за підтримки National Endnowment for Democracy (www.ned.org).

Контактна інформація: sdanylov[AT]gmail.com
Сергій Данилов, керівник проекту.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курс від Prometheus: “Лідерство у команді: Становлення лідера”

Через нові тютюнові та нікотинові вироби вживання тютюну серед дітей зросло на 18% – результати опитування ВООЗ

Городнянська та Новобілоуська громади Чернігівської області узгодили плани діяльності з оновлення Статутів

Заморожені російські активи для відновлення України: триває збір підписів на підтримку петиції лауреатів Нобелівської премії

Майже сотня нових вакансій у громадському секторі

#EMPOWER: покращено ментальне здоров’я більш 700 жителів Березанщини