Prometheus запускає новий курс – «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін»

На платформі Prometheus стартує новий курс – «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін». Це актуальний курс, який стане у пригоді насамперед розробникам і виконавцям місцевих проектів, ...

Додано:
prometheus

Prometheus
Prometheus запускає новий курс – «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін»

На платформі Prometheus стартує новий курс – «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін». Це актуальний курс, який стане у пригоді насамперед розробникам і виконавцям місцевих проектів, котрі фінансуються коштом «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Але також інформація буде корисною і для тих, хто планує, створює і впроваджує проекти, які мають соціальні впливи, за підтримки міжнародних донорів та фінансових інституцій.

Що таке сучасний соціальний менеджмент і як залучати зацікавлені сторони до планування, впровадження та моніторингу місцевих проектів? Наш курс допоможе всім зацікавленим сторонам, які беруть участь у проектах з відбудови та розвитку інфраструктури: представникам місцевої влади, підрядникам, адміністраціям установ, які підлягають відновленню, неурядовим організаціям та активним громадянам місцевих громад, де реалізуються місцеві проекти тощо.

Серед іншого в курсі пояснюється:

  • як провести аналіз ризиків та оцінку потреб громади;
  • як створити механізми запобігання та врегулювання конфліктів;
  • як скласти плани соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін для ваших власних проектів.

Довідка

22 грудня 2014 року було підписано фінансову угоду (проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») між Україною та Європейським інвестиційним банком. «Надзвичайна кредитна програма» спрямована допомогти місцевим громадам Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей, які прийняли велику кількість вимушених переселенців, покращити соціальну інфраструктуру та доступність публічних послуг для населення.

Курс розроблено в межах проекту «Експертного супроводу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», який виконується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Посилання на курс


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»