Знайомтеся з Амбасадор(к)ами Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу

Щоб привернути увагу до проблеми кібербулінгу ще більшої кількості освітян, батьків та дітей, до Кампанії проти кібербулінгу, яку започаткував Docudays UA, приєдналися телеведуча Марічка Падалко, ...

unnamed (6)
Знайомтеся з Амбасадор(к)ами Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу

Щоб привернути увагу до проблеми кібербулінгу ще більшої кількості освітян, батьків та дітей, до Кампанії проти кібербулінгу, яку започаткував Docudays UA, приєдналися телеведуча Марічка Падалко, фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна та освітянин Ігор Хворостяний.

Ведуча телеканалу 1+1, мама трьох дітей, людина, яка пробігла вже не один марафон і підкорила Босфор - Марічка Падалко взяла участь у старті DOCU/ТИЖНЯ проти булінгу та завітала у столичний Технічний ліцей, де разом із 11-класниками подивилася та обговорила фільм «Булер» американського режисера Лі Гірша.

Гурт The HARDKISS має армію шанувальників в Україні і за кордоном, мільйонні перегляди кліпів в YouTube та збирає стадіони. Фронтвумен гурту Юлія Саніна з власного досвіду знає, як батьківство змінює. Вона хоче, щоб діти могли протистояти агресії психологічно, а батьки знали, як юридично можна захистити свою малечу. 

«Коли ти мама – пріоритетними стають щастя та безпека власної дитини. Тоді ти починаєш замислюватися над проблемами, з якими може стикнутися дитина. Кібербулінг – одна з них. Важливо пояснити дитині, що не слід сприймати близько до серця коментарі в інтернеті, мало хто наважиться повторити цю маячню в обличчя. Якщо ж агресія стає серйознішою, дитина повинна знати, що є прихисток, де її зрозуміють та допоможуть», – впевнена Юлія Саніна.

Ігор Хворостяний - «Тато року – 2019» (премія видання 4-MAMA), радник із питань мови проєкту «Навчаємось разом», автор онлайн-курсів «Лайфхаки з української мови та літератури». Ігор долучився до Кампанії, бо прагне, щоб світ довкола був творчим простором для дітей, а не домінуванням одного над іншим. 

«У мене були випадки дитячих сліз через цькування, страх, сором, загрози психологічному здоров’ю дітей (і – буквально – життю) через матеріали в Інтернеті. Хай як не банально це звучатиме, але я не хочу, щоб діти плакали й боялися», – Ігор Хворостяний вірить, що разом можна змінити світ, у якому живемо, на краще.

Приєднуйтеся до Кампанії проти кібербулінгу ТУТ.

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей