Жителі Лиману вчать англійську та вдосконалюють свої навички володіння комп’ютером

У Лимані проходять курси з комп’ютерної грамотності та англійської мови. Кожен бажаючий мешканець міста має змогу записатися та пройти безкоштовні заняття, що проходять на базі молодіжної платформи ...

Додано:
NewDruzhkivka

45163676_261002091279516_8756905285332762624_n
Жителі Лиману вчать англійську та вдосконалюють свої навички володіння комп’ютером

У Лимані проходять курси з комп’ютерної грамотності та англійської мови. Кожен бажаючий мешканець міста має змогу записатися та пройти безкоштовні заняття, що проходять на базі молодіжної платформи «Альтанка».

«Курси з комп’ютерної грамотності та англійської мови тривають вже протягом трьох місяців. Зовсім скоро перші групи отримають свої завітні сертифікати та будуть застосовувати надбані знання у повсякденному житті. Ми радіємо, що кожен день кількість бажаючих навчатися зростає, тому ми продовжуємо набір на наші курси. Адже освіта громади є запорукою розвитку міста» – коментує адміністраторка молодіжної платформи «Альтанка» Ольга Поплавська.

Така сама ситуація щодо необхідності у проведенні навчання з англійської. «Для мене подібні курси – це можливість підвищити рівень знань та вплинути на власну самооцінку» – говорить Софія Золотухіна, відвідувачка курсів англійської мови.

Набір на навчання продовжується. Слідкуйте за новинами та розкладом занять на Facebookсторінці молодіжної платформи «Альтанка»https://www.facebook.com/groups/goaltanka.

Курси організовуються ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Альтанка» і виконуються в рамках проекту «Зміцнення суспільної довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку