«Жіноче лідерство як ресурс громади» – перші жіночі дебати у Фастові

14.08.2020 року у Фастові, завдяки амбасадоркам проекту «Голос жінки має силу 2020» в Київській області Маріанні Анощенко та Тетяні Авксентюк,  відбулися перші жіночі дебати на тему «Жіноче лідерство ...

Додано:
Anna Borysova

тренер коач коачінг
«Жіноче лідерство як ресурс громади» – перші жіночі дебати у Фастові

14.08.2020 року у Фастові, завдяки амбасадоркам проекту «Голос жінки має силу 2020» в Київській області Маріанні Анощенко та Тетяні Авксентюк,  відбулися перші жіночі дебати на тему «Жіноче лідерство як ресурс громади» 

Головними питаннями дискусії стали:

  • Яка вона жінка-лідерка? Які якості та навички має? Приклади жінок-лідерок (світових, українських, місцевих)
  • Чи всі жінки хочуть бути лідерками?
  • Жіноче лідерство – це про війну чи про мир?
  • Бути лідеркою сьогодні – це необхідність чи бажання?
  • Чи дійсно жінки-лідерки здатні впливати на суспільно-політичні процеси в громаді?
  • Які механізми впливу та інструменти є в місті для реалізації ідей щодо розвитку громади? 

2

В ході дебатів були озвучені як близькі і так і кардинально відмінні думки щодо цих питань. І , незважаючи на те, що всі учасниці були абсолютно різними – толерантне спілкування, бажання почути думку кожної, слова підтримки, влучні поради, легкий позитивний гумор супроводжували захід від початку до кінця.

Проговорюючи питання залученості жінок до процесів в громаді, мультизадачність та орієнтованість жінок на сталий розвиток, інтуїцію та емпатію, як унікальні здатності для побудови діалогу та збереженню миру – чітко викристалізувалася думка, що сила жінок у єднанні, взаємопідтримці. 

В ході обговорення  інструментів і механізмів для ініціювання та реалізації ідей активних жінок Фастова було сформоване звернення до Міського Голови з проханням  вплинути  на процес прийняття рішення депутатським корпусом щодо проекту «Положення про місцеві ініціативи».

Посилання на проект Положення тут.

Також, амбасадорками проєкту було розроблено підказник-інструкцію, в якому зазначено якими інструментами та можливостями вже можуть скористатися  не лише активні жінки, але й всі громадяни міста для реалізації своїх ідей.

 

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Голос Жінки Має Силу-2020»

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

 

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії