Запрошуємо стати частиною спільноти джокерів та джокерок в Україні

В рамках зустрічі практикинь театру пригноблених (ТП)  минулого тижня в Бердянську, 6 джокерок розробили ідеї для створення щорічної школи ТП. Головна мета зустрічі та майбутньої школи - розбудова ...

Додано:
Liudmyla Paraskiva

тренінги навчання команда
Запрошуємо стати частиною спільноти джокерів та джокерок в Україні

В рамках зустрічі практикинь театру пригноблених (ТП)  минулого тижня в Бердянську, 6 джокерок розробили ідеї для створення щорічної школи ТП. Головна мета зустрічі та майбутньої школи – розбудова спільноти джокерів та джокерок в Україні як майданчика для обміну досвідом та поширення методики.

Ініціаторками зустрічі виступили Яна Салахова (Київ) та Владислава Крижна (Краматорськ). До зустрічі приєдналися чотири джокерки – Алла Мельничук (Бердянськ), Аня На (Київ), Лариса Головко (Запоріжжя), Наталія Тітійова (Львів).

 111

Програма зустрічі скаладалася спільно усіма учасницями та кожна джокерка фасилітувала одну чи декілька сесій розділяючи відповідальність за проведення заходу.

Теми, які були обговорені під час зустрічі:

  • які цілі ставить перед собою школа
  • формат проведення навчальних заходів в рамках майбутньої школи
  • особливості роботи в парі та надання зворотного зв’язку, інтервізія
  • обмін досвідом щодо креативних практик та естетики театру пригноблених
  • портрет потенційний(а) джокер/ка
  • система моніторингу та оцінки майстерень ТП

У рамках неформального спілкування відбулися дві дискусії, присвячені ідеям розвитку спільноти та практики театру пригноблених на локальному рівні поза проектами. Напрацювання зустрічі будуть оформлені та поширені публічно серед зацікавлених джокерів/джокерок ТП.  

Якщо у вас є бажання долучитись до спільноти, або ви маєте пропозиції щодо співпраці, тоді пишіть на електронну скриньку [email protected].

Зустріч відбулась в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах» підтриманий KURVE Wustrow — Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Донати у краудфандингу - все що потрібно знати

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

У львівському парку “Залізна вода” продовжують облаштування публічного саду-городу

Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ - столицю України»

Перемоги, виклики та рецепти формування ОСН як амбасадорів жителів

Як звітували депутати Дніпровської міськради за 2020 рік?