Юридична сотня запустила розсилку з аналізом роботи уряду та парламенту щодо ветеранських справ

Громадська організація “Юридична сотня”, яка надає правовий захист та займається реформуванням соціального забезпечення для військовослужбовців, ветеранів та їх родин, запустила оновлену ...

Додано:
yursotnya

Юристи Юридичної сотні
Юридична сотня запустила розсилку з аналізом роботи уряду та парламенту щодо ветеранських справ

Громадська організація “Юридична сотня”, яка надає правовий захист та займається реформуванням соціального забезпечення для військовослужбовців, ветеранів та їх родин, запустила оновлену мейл-розсилку. 

За словами комунікаційниці організації Олени Лисенко, підписники щотижня будуть отримувати аналіз новозареєстрованих законопроєктів, порядку денного Верховної Ради України, роботи комітетів, а також новини у сфері ветеранських справ. Для того, щоб підписатися на мейл-розсилку варто перейти за посиланням і залишити адресу своєї електронної скриньки. З архівом попередніх розсилок можна ознайомитися на сайті організації. 

“Юридична сотня з 2015 року публікує Вісник, у якому надає рекомендації народним депутатам щодо законопроєктів, які стосуються ветеранів та армії. У 2021 році ми запускаємо ще 2 нових напрямки. Будемо інформувати про законодавчі ініціативи на етапі їх реєстрації та публікувати дайджест новин тижня”, розповіла Олена Лисенко. “Радимо підписатися як учасникам російсько-української війни, так і всім, хто цікавиться результатами роботи уряду та парламенту”, додала Олена Лисенко.

У 2020 році відомий британський аналітичний центр “Chatham House” назвав юристів Юридичної сотні головними експертами щодо ветеранських справ в Україні.

Юридична сотня з 2014 року надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, членам їхніх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців. Організація є автором аналітичних звітів, змін до законодавства, була залучена до створення Міністерства у справах ветеранів. Зараз є резидентом Veteran Hub у Києві та належить до коаліції Реанімаційного пакета реформ.

 


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?