ЮНЕСКО, Міністерство освіти і науки та EdEra запускають онлайн-курс з цифрової педагогіки

ЮНЕСКО разом із Міністерством освіти і науки України та українською студією онлайн-освіти EdEra запускають онлайн-курс з цифрової педагогіки та професійну спільноту вчителів. Висвітленням проєкту та ...

Додано:
wartoagency

pexels-fauxels-3184660
ЮНЕСКО, Міністерство освіти і науки та EdEra запускають онлайн-курс з цифрової педагогіки

ЮНЕСКО разом із Міністерством освіти і науки України та українською студією онлайн-освіти EdEra запускають онлайн-курс з цифрової педагогіки та професійну спільноту вчителів. Висвітленням проєкту та розвитком, укріпленням спільноти займатиметься Агенція комунікацій «ВАРТО».

«З лютого 2022 року ЮНЕСКО безперервно підтримує українських вчителів, аби учні продовжували навчатися під час війни. Я віддаю належне їхній роботі, стійкості та незмінній самовідданості. Новий навчальний рік тільки розпочався, і ЮНЕСКО продовжує свою підтримку педагогам. Адже освіта — це наріжний камінь, на якому будується майбутнє України», — зазначила Стефанія Джанніні, заступниця Генеральної директорки ЮНЕСКО з питань освіти.

Минулого року ЮНЕСКО та партнери передали вчителям 50 тисяч хромбуків. Тепер ЮНЕСКО запустила для освітян онлайн-курс «Цифровий вчитель» та забезпечує додаткові матеріали для подальшого розвитку їхніх цифрових навичок, що допомагатимуть їм надавати якісне дистанційне та гібридне навчання. Агенція комунікацій «ВАРТО» вже займається розробкою комунікаційної стратегії для широкого висвітлення проєкту та залучення освітян до проходження курсу. 

«Для нас дуже важливо, що проєкти, які ми реалізуємо, мають корисний соціальний вплив та високу цінність для суспільства. Протягом останніх років агенція «ВАРТО» активно співпрацює з міжнародними грантовими організаціями для масштабного висвітлення та просування їхніх ініціатив. Підтримуємо проєкт цифровізації освіти від ЮНЕСКО і сприяємо активній комунікації про проєкт для того, аби українські вчителі мали можливість отримати нові навички та розширити свої компетенції для ефективного та цікавого викладання», — поділилася СЕО агенції комунікацій «ВАРТО» Наталя Холод. 

Паралельно з курсом ЮНЕСКО засновує професійну спільноту вчителів (Community of Practice), де вчителі зможуть обмінюватися досвідом, ділитися інноваційними методологіями навчання та спільно розв’язувати проблеми, пов’язані з цифровим викладанням та навчанням. Команда агенції працюватиме над диджитал-кампанією з просування Спільноти у соціальних мережах та месенджерах, налагодженням співпраці зі ЗМІ, а також залучатиме до комунікацій про проєкт експертів та лідерів думок. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області

В Україні анонсували проєкт зі сприяння рівності у професійній освіті