Як знайти життєві орієнтири під час війни і відновити комунікативні навички

Саме питання пошуку життєвих орієнтирів під час війни і відновлення своїх комунікативних навичок обговорювали на тренінгу для жінок-переселенок.16 жінок, котрі зараз тимчасово проживають на території ...

Додано:
Karpenko

Тренінг з комунікації для жінок ВПО
Як знайти життєві орієнтири під час війни і відновити комунікативні навички

Саме питання пошуку життєвих орієнтирів під час війни і відновлення своїх комунікативних навичок обговорювали на тренінгу для жінок-переселенок.

16 жінок, котрі зараз тимчасово проживають на території Олександрійської громади Кіровоградської області, мали змогу не лише підсилити впевненість в собі, покращити свої комунікативні навички, а й на два дні забути, що йде війна. Адже тренінг відбувався у спокійному і затишному місці – на базі відпочинку «Волна» у Світловодську Кіровоградської області.

Тренерки Катерина Карпенко і Марія Литвиненко протягом 28-29 січня давали учасницям інструменти і вправи, які допомогли жінкам усвідомити власну цінність, покращити навички комунікації та самопрезентації.

2

За словами однієї з учасниць, переселенки з Херсонщини, її очікування виправдалися на сто відсотків. Вона вперше була на тренінгу, а після поділилася, що подібні заходи вкрай необхідні для жінок ВПО, щоб остаточно не втратити орієнтири куди рухатися, як жити далі й знати сили для власної реалізації та саморозвитку.

Інша учасниця тренінгу жінка з Луганської області зазначила, що участь у тренінгу – це був корисний досвід спілкування з жінками, розкрити свій потенціал, підвищити свою мотивацію та якісний досвід з тренування набутих навичок, але забутих в нових реаліях.

3

«Тренінг для мене був дуже корисним. Я отримала нові знання та розуміння. Тепер я бачу, що можу змінити та готова до дій. Найбільше з нашого тренінгу запам’яталася практика з самопрезентації. Тренерам велике дякую!» – ділиться враженнями від тренінгу переселенка з Донецької області.

Учасниці тренінгу продовжують отримувати інформаційно-консультаційну підтримку і після завершення заходу. А саме спілкуванням у закритому чаті та отаманням безкоштовних індивідуальних сесії з коучем Марією Литвиненко.

4

Нагадаємо, що “Тренінг з розвитку комунікативних навичок та налагодження зв’язків для жінок ВПО” проходив у межах проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7″ за підтримки Американської асоціації юристів ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді

Перспективи розвитку ІПВГ в країнах Європи: за результатами зустрічі національних секретаріатів ІПВГ

Понад 8000 дорослих та дітей отримали соціально-психологічну підтримку завдяки благодійникам на Хмельниччині