Як змінювати світ на краще: в Україні виходить книга про благодійність

У грудні в Україні виходить переклад книги “Giving 2.0” — практичного порадника для всіх, хто хоче змінювати світ на краще та робити це ефективно. Це — перше в Україні видання про те, як реалізувати ...

Додано:
khanina

Благодійність_800х600
Як змінювати світ на краще: в Україні виходить книга про благодійність

У грудні в Україні виходить переклад книги “Giving 2.0” практичного порадника для всіх, хто хоче змінювати світ на краще та робити це ефективно. Це перше в Україні видання про те, як реалізувати свої добрі наміри та як працює системна благодійність у світі.  

Авторка книги — Лора Арріллага-Андрессен — американська філантропка, лекторка та соціальна інноваторка. Лора консультує бізнес у Кремнієвій долині щодо ефективної благодійності та керує Центром філантропії у Стенфорді. 

Її книга “Благодійність 2.0” допоможе усім, хто хоче робити добро, але не знає, із чого почати. Після прочитання ви зрозумієте, які є формати благодійності та як обрати той, що підійде саме вам. Лора Арріллага-Андрессен впевнена, що справжнє добро – це не завжди про гроші. Надихаючі історії у книзі покажуть, що ви також можете ділитися своїм часом, досвідом та соціальними зв’язками.  

Без названия

Особливо цінною “Благодійність 2.0” буде для представників громадських і благодійних організацій. У книзі ви знайдете різні підходи до благодійності, практичні інструменти, найкращі міжнародні практики та перелік всесвітніх благодійних програм. Цей посібник допоможе вам знайти відповіді на стратегічні запитання: як ефективніше залучати та користовувати кошти, як масштабувати свою діяльність і як знайти найкомфортніший та найдієвіший спосіб творити зміни для вас та вашої команди. 

Зробити передзамовлення книги можна за посиланням. Зараз її вартість 120 гривень, після релізу книга буде коштувати 150 грн на сайті видавництва.

“Благодійність 2.0” виходить за ініціативи Марії Артеменко, засновниці БФ “Клуб Добродіїв” та за сприяння Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. 

Марія Артеменко коментує: “У сучасному світі соціальні зв’язки сильні, і кожна дія розходиться колами крізь час і простір. Ось чому важливо не припиняти робити добро. Почуття безпорадності перед обличчям глобальних проблем нас часто паралізує. Але якщо знайти спосіб робити щось хороше і “заражати” цим інших людей (нехай навіть зовсім небагатьох), можна стати причиною значних змін. 

Прочитавши “Благодійність 2.0”, ви ознайомитеся із найкращими міжнародними філантропічними практиками, дізнаєтеся про дієві інструменти, детальніше розглянете можливості реалізації своїх добрих намірів. Впевнена, це підштовхне вас задуматися про започаткування своєї стратегічної благодійності або ж удосконалення вже наявної доброчинної діяльності”.


Тематика публікації:                                

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку