Як в Баранівській ОТГ помічники Миколая майстрували подарунки

Швейний та технічний коворкінги Баранівського міжшкільного ресурсного центру 17 грудня перетворилися на майстерні помічників Святого Миколая, де всі охочі мешканці та гості громади майстрували ...

Додано:
powerreform

9
Як в Баранівській ОТГ помічники Миколая майстрували подарунки
Швейний та технічний коворкінги Баранівського міжшкільного ресурсного центру 17 грудня перетворилися на майстерні помічників Святого Миколая, де всі охочі мешканці та гості громади майстрували подарунки для дітей.

Цей відкритий простір (коворкінги) був створений завдяки проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Учні 1-В класу ОНЗ «Баранівська гімназія» розмалювали багато дерев’яних іграшок на ялинку, а також спробували вирізати лобзиком різні вироби під керівництвом майстра Миколи Андрусовича.

3

На подію із солодощами завітав міський голова Анатолій Душко, який власноруч пошив файного чобітка:

«Центр – це унікальна та нова можливість для дітей пробувати робити щось своїми руками. Я не дуже талановитий в плані шиття, але я дуже радію, що з допомогою вчителя мені вдалося пошити такий виріб. Завдяки коштам Європейського Союзу купили сучасне обладнання, меблі, але ще потрібно створити комфортні умови для дітей. Але думаю, що у нас все вийде».

2Увесь творчий процес фіксувався учнями «Шкільного телебачення». Для них, це була гарна нагода попрактикувати свої вміння.

4Голова Баранівської РДА Микола Вельчинський з колегами в цей день теж перевтілилися на помічників Святого Миколая.

Очільник району вручив директору МРЦ Віталію Хільченку сертифікат, який дає право купити в місцевому магазині солодощів для дітей на суму 1000 гривень.

«Я отримав велике задоволення і найближчим часом всім своїм працівникам районної державної адміністрації, структурним підрозділам запропоную прийти і спробувати власноруч виготовити різні вироби. Все дуже гарно і спасибі всім хто до цього причетний», – поділився своїми враженнями Микола Вельшинський по завершенню виготовлення виробу.

5«Сьогодні мій дебют за машинкою. Немає нічого милішого зробленого своїми руками, хоч трохи криве, але миле», – пожартував Іван Савицький, координатор ІІІ компоненту проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

До процесу виготовлення подарунків доєдналися учні шкіл громади, представники міської ради та райдержадміністрації, молодь.

6Незвичайні та ексклюзивній вироби надруковані на 3D принтері демонстрував гостям коворкінгів Василь Назарчук, викладач гуртка «3D моделювання». Місцева молодь зацікавлена у нових технологіях, зокрема 3D друці, яке сьогодні набирає свою популярність, та хочуть стати професіоналами у цій справі. Саме цей гурток відвідує найбільша кількість учнів.

Дякуючи місцевим підприємцям та міській владі, готові вироби наповнені солодощами, передані в резиденцію Святого Миколая, яка відкрилася на свято 19-го грудня.

10

Мабуть, зібрати гроші і купити всім однакові пакунки солодощів та олівців було б набагато простіше і швидше. Але ж ми – люди, і нам необхідні емоції, почуття, досвід, спілкування і єдність. Сподіваємося, що нам вдалося цього досягти!

********

Захід організовано в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу. 


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Яскраві вироби – темні наміри: 45% молоді вживає тютюнові та нікотинові вироби. Як діяти державі?

Фонд "Об'єднання" підтримав РГГБВ у 6 громадах Херсонщини на загальну суму 213 530 грн

Залучення громадян — основа якісного та демократичного врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому