Як споживати зІПСОвані новини війни

«На пальцях» пояснюємо, як викривати брехню і маніпуляції у новинах, пов’язаних із війною росії проти України, який наратив в українському інформаційному просторі зараз «перемагає» усі інші наративи ...

photo1712564762
Як споживати зІПСОвані новини війни

«На пальцях» пояснюємо, як викривати брехню і маніпуляції у новинах, пов’язаних із війною росії проти України, який наратив в українському інформаційному просторі зараз «перемагає» усі інші наративи і яким є головний маркер, що вказує на відверту свідому чи несвідому зІПСОваність таких новин.

Про це та перевірку фактів, дію ІПСО, методи протидії дезінформації розповідає Олекса Шарабура, фахівець із перевірки фактів, медіатренер і головний редактор порталу «Без брехні».

Випуск створений в межах проєкту «ЗаПорогами брехні: вивчаймо і протидіймо!» спільно із ГО «Соціальна взаємодія» та НУ «Запорізька політехніка», для серії «Деокупація мізків».

Мета діяльності Громадської організації «Соціальна взаємодія»: формування у громадян активної життєвої позиції, продукування соціальних ініціатив, розвиток громадянської журналістики, популяризація гендерної та соціальної рівності, прозорої діяльності у всіх сферах життя, консолідація зусиль громадськості задля підвищення рівня життя та захисту незахищених верств населення/

Підписуйтесь на наш канал і знаходьте нас в інших соцмережах:

https://www.youtube.com/@RADIONADOTYK 

http://facebook.com/radionadotyk

http://instagram.com/radionadotyk


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування